View reference (7.x-3.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: none
it: nessuno

en: Path
it: Percorso

en: Fields
it: Campi

en: Arguments
it: Parametri

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Title (link)
it: Titolo (link)

en: Title (no link)
it: Titolo (no link)

en: Autocomplete text field
it: Autocompletamento del campo di testo

en: arguments
it: parametri
