View reference (7.x-3.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: none
lv: neviens

en: Path
lv: Ceļš

en: Fields
lv: Lauki

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Select list
lv: Izlvēles saraksts
