View reference (7.x-3.0-rc1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: none
sk: žiadne

en: Path
sk: Cesta

en: Fields
sk: Polia

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Title (link)
sk: Nadpis (odkaz)

en: Title (no link)
sk: Nadpis (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: arguments
sk: argumenty
