View reference (7.x-3.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: none
tr: hiçbiri

en: Path
tr: Yol

en: Fields
tr: Alanlar

en: Arguments
tr: Argümanlar

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: arguments
tr: değişkenler
