View reference (7.x-3.0-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: none
uk: нічого

en: Path
uk: Шлях

en: Fields
uk: Поля

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Delimiter
uk: Розділювач

en: Select list
uk: Виберіть список

en: Title (link)
uk: Назва(посилання)

en: Title (no link)
uk: Назва(без посилання)

en: Autocomplete text field
uk: Текстове поле автозаповнення

en: arguments
uk: аргументи

en: Allow PHP code.
uk: Дозволити PHP код
