View reference (7.x-3.0-rc2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: none
ca: cap

en: Path
ca: Camí

en: Fields
ca: Camps

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Title (link)
ca: Títol (enllaç)

en: Title (no link)
ca: Títol (sense enllaç)

en: Autocomplete text field
ca: Camp de text amb autocompletat
