View reference (7.x-3.0-rc2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: none
fi: ei yhtään

en: Path
fi: Polku

en: Fields
fi: Kentät

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Select list
fi: Valintalista

en: Title (link)
fi: Otsikko (linkki)

en: Title (no link)
fi: Otsikko (ei linkkiä)

en: Autocomplete text field
fi: Automaattisesti täydentyvä tekstikenttä

en: arguments
fi: argumentti
