View reference (7.x-3.0-rc2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: none
nn: ingen

en: Path
nn: Sti

en: Fields
nn: Felt

en: Arguments
nn: Argument

en: Select list
nn: Listevalg
