View reference (7.x-3.0-rc2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: none
pt: nenhum

en: Path
pt: Endereço

en: Fields
pt: Campos

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Title (link)
pt: Título (link)

en: Title (no link)
pt: Título (sem link)

en: Autocomplete text field
pt: Campo de texto com autocompletar

en: arguments
pt: argumentos

en: Defines a field type for referencing a view from a node.
pt: Define um tipo de campo para referenciar uma view.
