View reference (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: none
et: puudub

en: Path
et: Tee

en: Fields
et: Väljad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Title (link)
et: Pealkiri (link)

en: Title (no link)
et: Pealkiri (pole link)

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli

en: arguments
et: argumendid
