View reference (7.x-3.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: none
hi: कोई नहीं

en: Path
hi: मार्ग

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Delimiter
hi: सीमाँकक

en: Select list
hi: सूची का चयन करें
