View reference (7.x-3.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: none
hr: ništa

en: Path
hr: Putanja

en: Fields
hr: Polja

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Select list
hr: Lista odabira

en: arguments
hr: argumenti
