View reference (7.x-3.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: none
nl: geen

en: Path
nl: Pad

en: Fields
nl: Velden

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: arguments
nl: argumenten
