View reference (7.x-3.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: none
az: yoxdur

en: Path
az: Yol

en: Fields
az: Sahələr

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Select list
az: Siyahı seçin
