View reference (7.x-3.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: none
be: няма

en: Path
be: Сцежка

en: Fields
be: Палі

en: Arguments
be: Аргументы

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Title (no link)
be: Загаловак

en: arguments
be: аргументы
