View reference (7.x-3.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: none
el: κανένα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Fields
el: Πεδία

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Title (link)
el: Τίτλος (σύνδεσμος)

en: Title (no link)
el: Τίτλος (χωρίς σύνδεσμο)
