View reference (7.x-3.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: none
eu: bat ere ez

en: Path
eu: Bide-izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Title (link)
eu: Izenburua (lotura)

en: Title (no link)
eu: Izenburua (loturarik ez)

en: Autocomplete text field
eu: Osatze automatikoaren testu eremua

en: arguments
eu: argumentuak
