View reference (7.x-3.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: none
fa: هیچ

en: Path
fa: مسیر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Title (link)
fa: عنوان (پیوند)

en: Title (no link)
fa: عنوان (بدون پیوند)

en: Autocomplete text field
fa: فیلد متن تکمیل شونده خودکار

en: arguments
fa: آرگومان‌ها
