View reference (7.x-3.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: none
lt: joks

en: Path
lt: Kelias

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis
