View reference (7.x-3.3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: none
pl: brak

en: Path
pl: Ścieżka

en: Fields
pl: Pola

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Delimiter
pl: Separator

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Title (link)
pl: Tytuł (odnośnik)

en: Title (no link)
pl: Tytuł (bez odnośnika)

en: Autocomplete text field
pl: Pole tekstowe z podpowiedziami

en: arguments
pl: argumenty

en: View reference
pl: Odnośnik do widoku
