View reference (7.x-3.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: none
sv: ingen

en: Path
sv: Sökväg

en: Fields
sv: Fält

en: Arguments
sv: Argument

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Title (link)
sv: Titel (länk)

en: Title (no link)
sv: Titel (ingen länk)

en: Autocomplete text field
sv: Automatiskt kompletterande textfält

en: arguments
sv: argument
