View reference (7.x-3.4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: none
da: ingen

en: Path
da: Sti

en: Fields
da: Felter

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: Select list
da: Valgliste

en: Title (link)
da: Titel (link)

en: Title (no link)
da: Titel (intet link)

en: Autocomplete text field
da: Tekstfelt med autofuldførelse

en: arguments
da: argumenter
