View reference (7.x-3.4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: none
ja: なし

en: Path
ja: パス

en: Fields
ja: フィールド

en: Delimiter
ja: 分割文字

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Title (link)
ja: タイトル（リンクあり）

en: Title (no link)
ja: タイトル（リンクなし）

en: Autocomplete text field
ja: 自動補完テキストフィールド

en: arguments
ja: 引数
