View reference (7.x-3.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: none
oc: pas cap

en: Path
oc: Camin

en: Fields
oc: Camps

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Title (link)
oc: Títol (amb ligam)

en: Title (no link)
oc: Títol (sens ligam)
