View reference (7.x-3.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: none
ar: لا شيء

en: Path
ar: المسار

en: Fields
ar: الحقول

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Title (link)
ar: العنوان (رابط)

en: Title (no link)
ar: العنوان (بدون رابط)
