View reference (7.x-3.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: none
cs: žádné

en: Path
cs: Cesta

en: Fields
cs: Pole

en: Select list
cs: Seznam

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: arguments
cs: argumenty
