View reference (7.x-3.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: none
is: engin

en: Path
is: Slóð

en: Fields
is: Svæði

en: Arguments
is: Rök

en: Title (link)
is: Titill (tengill)

en: Title (no link)
is: Titill (án tengils)
