View reference (7.x-3.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: none
ro: nimic

en: Path
ro: Cale

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Select list
ro: Listă selecţie
