Views (7.x-3.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (49 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Title
ne: शिर्षक

en: Body
ne: सामग्री

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Search
ne: खोज्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Weight
ne: भार

en: Parent
ne: पुर्वज

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुस

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: Menu
ne: आज्ञावली

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Header
ne: शिर्षक

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Anonymous
ne: वेमामी

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: and
ne: र
