Views (7.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: Error
sr: Грешка

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: The requested page could not be found.
sr: Тражена страна не може бити пронађена.
