Views (7.x-3.0-beta1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Content
mg: Anatiny

en: Author
mg: Mpamorona

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: Full content
mg: Anatiny feno
