Views (7.x-3.0-beta3) - en to gl translation catalogue (227 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: footer
gl: pé

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: On
gl: Activo

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ninguno

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Center
gl: Centrar

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Parent
gl: Ascendente

en: Depth
gl: Profundidade

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Opcións

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: Export
gl: Exportar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: settings
gl: opcións

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Field
gl: Campo

en: header
gl: cabeceira

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: Core
gl: Núcleo

en: Views
gl: Vistas

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Menu
gl: Menú

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Attachment
gl: Anexo

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Error
gl: Erro

en: Node
gl: Nodo

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Signature
gl: Sinatura

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Last access
gl: Último acceso

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: %time ago
gl: hai %time

en: Maximum
gl: Máximo

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Month
gl: Mes

en: System
gl: Sistema

en: node
gl: nodo

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: Other
gl: Outro

en: Basic
gl: Básico

en: Users
gl: Usuarios

en: Referrer
gl: Referente

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Normal menu item
gl: Elemento normal de menú

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Operator
gl: Operador

en: Filters
gl: Filtros

en: Order
gl: Orde

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
gl: O nome da vista só pode conter caracteres alfanuméricos ou guións baixos.

en: Random
gl: Aleatorio

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Profile
gl: Perfil

en: Operation
gl: Operación

en: reply
gl: responder

en: comments
gl: comentarios

en: Show
gl: Mostrar

en: Full text
gl: Texto completo

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Convert
gl: Convertir

en: Parent term
gl: Termo pai

en: revert
gl: volver

en: Thousands separator
gl: Separador de miles

en: Not published
gl: Non publicado

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Apply
gl: Aplicar

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Text area
gl: Área de texto

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Precision
gl: Precisión

en: Permission
gl: Permiso

en: Language neutral
gl: Linguaxe natural

en: Rearrange
gl: Reordenar

en: Aggregator
gl: Agregador

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: and
gl: e

en: Time ago
gl: Tempo que pasou

en: Validator
gl: Validador

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: translate
gl: traducir

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Localization
gl: Localización

en: Capitalize first letter
gl: A primeira letra en maiúsculas

en: No fields available.
gl: Non hai campos dispoñíbeis.

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Skipping broken view @view
gl: Omitindo a vista rota @view

en: Changes cannot be made to a locked view.
gl: Non se poden realizar cambios a unha vista bloqueada.

en: Create customized lists and queries from your database.
gl: Crear listas e consultas personalizadas da base de datos.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
gl: Interface administrativo das vistas. Sen este módulo non se poden crear ou editar as vistas.

en: Current date
gl: Data actual

en: Current node's creation time
gl: Data de creación do nodo actual

en: Current node's update time
gl: Data de actualización do nodo actual

en: Do not display items with no value in summary
gl: Non amosar elementos sen valor no sumario

en: Invalid input
gl: Entrada non válida

en: Glossary mode
gl: Modo glosario

en: Character limit
gl: Límite de caracteres

en: No transform
gl: Non transformar

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Capitalize each word
gl: Poñer en maiúsculas en cada palabra

en: Transform spaces to dashes in URL
gl: Transformar os espazos en barras na URL

en: Exclude from display
gl: Excluir da visualización

en: Rewrite the output of this field
gl: Reescribir a saída deste campo

en: Output this field as a link
gl: Amosar este campo como unha ligazón

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: The CSS class to apply to the link.
gl: A clase CSS a asignar á ligazón

en: Prefix text
gl: Texto do prefixo

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
gl: Calquera texto a amosar antes desta ligazón. Pode incluir HTML.

en: Suffix text
gl: Texto do sufixo

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
gl: Calquera texto a amosar despois desta ligazón. Pode incluir HTML.

en: Trim this field to a maximum length
gl: Recortar este campo a unha lonxitude máxima

en: Field can contain HTML
gl: O campo pode conter HTML

en: Formatted (in KB or MB)
gl: Formatado (en KB ou MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
gl: Se está seleccionado, verdadeiro amosarase como falso.

en: Round
gl: Redondear

en: If checked, the number will be rounded.
gl: Se está seleccionado, o número será redondeado.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
gl: Especifica cantos díxitos se van a amosar despois da coma decimal.

en: What single character to use as a decimal point.
gl: Caracter a usar como separador decimal.

en: What single character to use as the thousands separator.
gl: Caracter a usar como separador de miles.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
gl: Texto a colocar antes do número, como un símbolo de moeda.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
gl: Texto a colocar despois do número, como un símbolo de moeda.

en: Poll
gl: Enquisa

en: contact
gl: contacto

en: Content translation
gl: Traducción do Contido

en: Group by
gl: Agrupar por

en: Name (raw)
gl: Nome (crudo)

en: Exposed Form
gl: Formulario exposto

en: Authentication module
gl: Módulo de autentificación

en: Use absolute link (begins with "http://")
gl: Usar unha ligazón absoluta (comeza con "http://")

en: Provide a simple link to edit the term.
gl: Prover unha ligazón para editar o termo.
