Views (7.x-3.0-beta3) - en to he translation catalogue (956 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: delete
he: מחק

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: Closed
he: סגור

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: On
he: על

en: Block title
he: כותרת התיבה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Version
he: גירסה

en: view
he: הצג

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Center
he: מרכז

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Required
he: נדרש

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: Category
he: סיווג

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: הזנה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: ייצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: settings
he: הגדרות

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתח

en: Core
he: ליבה

en: Icon
he: סמל

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: גישה

en: Add
he: הוסף

en: View
he: תצוגה

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Display
he: תצוגה

en: Menu
he: תפריט

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: עיצוב

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Mail
he: דואר

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: המשך

en: Files
he: קבצים

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Separator
he: מפריד

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: All
he: הכל

en: Access log
he: יומן גישה

en: Active
he: פעיל

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: תיבה

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה ביפר

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ציון

en: Published
he: מפורסם

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: קודם לדף הראשי

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Vocabulary
he: אוצר מילים

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term
he: מושג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: %time ago
he: לפני %ago

en: Advanced
he: מתקדם

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Maximum
he: מקסימום

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: System
he: מערכת

en: Current
he: נוכחי

en: OR
he: או

en: node
he: פריט תוכן

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Other
he: אחר

en: Basic
he: בסיסי

en: List type
he: סוג רשימה

en: Role
he: תפקיד

en: Select all
he: בחר הכל

en: Link text
he: כותרת קישור התפריט

en: Case
he: פנייה

en: Users
he: חברי האתר

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Both
he: שנייהם

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Edit view
he: ערוך היבט

en: Administer views
he: ניהול היבטים

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Order
he: הזמנה

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
he: שם ההיבט צריך להיות אלפאנומרי או קווים תחתיים בלבד.

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Random
he: אקראי

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Position
he: מיקום

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Term description
he: תאור המושג

en: fields
he: שדות

en: Operation
he: פעולה

en: reply
he: השב

en: with comments
he: עם תגובות

en: without comments
he: ללא תגובות

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Hidden
he: חבוי

en: Approved
he: מאושר

en: Show
he: הצג

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: Timer
he: טיימר

en: in
he: ב

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: Replacement patterns
he: תבניות שמורות לשימוש בשם הקובץ

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Query
he: שאילתה

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניות

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Alignment
he: יישור

en: Link label
he: תווית הקישור

en: views
he: היבטים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: or
he: או

en: Convert
he: המר

en: Parent term
he: מושג אב

en: revert
he: שחזר

en: All tags
he: כל התגיות

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Reverse
he: הפוך

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: Not published
he: טרם פורסם

en: Unformatted
he: לא מעוצב

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: New comments
he: הערות חדשות

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: Sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Translations
he: תרגומים

en: Sticky
he: דביק

en: Ok
he: בסדר

en: cancel
he: בטל

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Storage
he: אחסון

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Apply
he: התאמה

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הנושאים שברצונך לחפש.

en: Information
he: מידע

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Translation
he: תרגום

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Text area
he: אזור טקסט

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: Permission
he: הרשאה

en: Grid
he: רשת

en: Global
he: כללי

en: Thread
he: שרשור

en: Distinct
he: נפרד

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Rearrange
he: סדר מחדש

en: empty
he: ריק

en: Aggregator
he: צובר

en: Attach to
he: צרף ל

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: No title
he: ללא כותרת

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש ב Pager

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור עוד

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: contains
he: מכיל

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: No name
he: ללא שם

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל לתצוגה

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מין לפי @s

en: and
he: וגם

en: Add @type
he: הוסף @type

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר המחבר

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיין לפי סדר השרשור. כל תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: field
he: שדה

en: View settings
he: הגדרות היבט

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Time ago
he: לפני זמן

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: The taxonomy term ID
he: מזהה מושג הטקסונומיה

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Validator
he: מאמת

en: Inherit
he: תירש

en: Mime type
he: סוג Mime

en: The weight, used for sorting.
he: המשקל המשמש למיון.

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: In the form of WW (01 - 53).
he: בצורה WW (01 - 53).

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: of
he: של

en: Default sort order
he: מיון ברירת מחדל

en: No link
he: אין קישור

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Analyze
he: נתח

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Show All
he: הצג הכל

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Upload date
he: העלה תאריך

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: No role
he: אין תפקיד

en: View link
he: קישור להיבט

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Only show "listed" file attachments
he: הצג רק קבצים מצורפים "רשומים"

en: Delete link
he: מחק קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Localization
he: לוקליזציה

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: sorted by
he: מיון לפי

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: Numeric
he: מספרי

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Edit link
he: ערוך קישור

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Create customized lists and queries from your database.
he: צור רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
he: ממשק ניהול להיבטים. ללא מודול זה לא ניתן ליצור או לערוך היבטים.

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
he: טקסט אלטרנטיבי שרוב הדפדפנים מציגים כתיאור כלי בעת ריחוף מעל הקישור.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם נבחר, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם "זמן" מצורף)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם התוספת "לפני/מהיום")

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago" this is the the number of different units to display, which defaults to two.
he: אם "מותאם אישית", ראה <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">מסמכי PHP</a> עבור תבניות תאריך. אם "לפני" זהו מספר היחידות השונות לתצוגה , ברירת המחדל הינה 2.

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם בחור, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: הצג כקישור

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - כל אחד מ -

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם <a href="@modules">תאפשר את מודול העזרה המתקדמת</a>, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם תתקין את מודול העזרה המתקדמת מ- !href, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: Broken
he: שבור

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: View name
he: שם היבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
he: הזן תגית אופציונלית להיבט זה; היא תשמש רק לסיוע במיון היבטים בדף הניהול.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את ההיבט %name?

en: The view has been deleted.
he: ההיבט נמחק.

en: There is no lock on view %view to break.
he: אין נעילה לשבירה על היבט %view.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
he: הזן את שם ההיבט אם הוא שונה משם היבט המקור. השאר ריק על מנת להשתמש בשם ההיבט.

en: Paste view code here
he: הדבק את קוד ההיבט כאן

en: Unable to interpret view code.
he: לא ניתן לפענח את קוד ההיבט.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
he: אתה מייבא היבט שנוצר בגרסה 1. יתכן ותצטרך לעדכן מספר פרמטרים על מנת שיפעל כהלכה בגרסה 2.

en: That view is not compatible with this version of Views.
he: היבט זה לא תואם את גירסת ההיבטים הזו.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
he: כבר קיים היבט עם שם זה, בחר שם אחר.

en: Display plugin @plugin is not available.
he: Plugin התצוגה @plugin אינו זמין.

en: Style plugin @plugin is not available.
he: Plugin הסגנון @plugin אינו זמין.

en: Row plugin @plugin is not available.
he: Plugin לשורה @plugin לא זמין.

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: Unable to import view.
he: ייבוא ההיבט נכשל.

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סדר מחדש את @type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: נקה את מטמון ההיבטים

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוסף חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצג שאילתות אחרות שפועלות בעת עיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Enable views performance statistics via the Devel module
he: אפשר סטטיסטיקות ביצועי היבטים בעזרת מודול Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics <em>if Devel is installed</em>.
he: בחר להפעלת מספר סטטיסטיקות שאילתות וביצועים להיבטים ביצועים<em>אם Devel מותקן</em>.

en: Page region to output performance statistics
he: אזור בדף לפלט סטטיסטיקות ביצועים

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
he: אין במסד הנתונים היבטים להמרה מגרסה 1 של מודול היבטים.

en: Converted
he: מומרים

en: Unable to find view.
he: היבט לא נמצא.

en: Unable to convert view.
he: המרת ההיבט נכשלה.

en: The view has been deleted
he: ההיבט נמחק

en: Reduce duplicates
he: צמצם כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצג את ההיבט כדף על כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצג את ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצג את ההיבט כהזנה, למשל הזנת RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Displays rows in a grid.
he: מציג שורות ברשת.

en: Displays rows in a table.
he: מציג שורות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם אפשרות לאחד אחרי השני או מוטבעים.

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Will be available to all users.
he: יהיה שמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוס זמן

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The date of the most recent new content onf the feed.
he: התאריך של התוכן האחרון החדש ביותר בהזנה.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת האתר של מחבר התגובה. ניתן לעבד כקישור. יהיה ריק אם המחבר הינו משתמש רשום.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: מחבר התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצג את התגובה כ-RSS

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: The version of Drupal core that this string is for.
he: גירסת ליבת דרופל שעבורה מחרוזת זו.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: In the form of CCYYMMDD.
he: בצורת CCYYMMDD.

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: In the form of YYYYMM.
he: בצורה YYYYMM.

en: Created year
he: שנת יצירה

en: In the form of YYYY.
he: בתצורה YYYY.

en: Created month
he: חודש יצירה

en: In the form of MM (01 - 12).
he: במבנה של MM (01 - 12).

en: Created day
he: יום יצירה

en: In the form of DD (01 - 31).
he: במבנה DD (01 - 31).

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Filter by access.
he: סנן לפי גישה.

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Poll
he: סקר

en: Whether the poll is open for voting.
he: האם הסקר פתוח להצבעה.

en: Profile textfield
he: שדה טקסט לפרופיל

en: Profile textarea
he: איזור הטקסט של הפרופיל

en: Profile checkbox
he: תיבת סימון של הפרופיל

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Profile selection
he: בחירת פרופיל

en: Profile date %field-name.
he: תאריך פרופיל %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Stores site access information.
he: מאחסן מידע גישה לאתר.

en: Browser session ID of user that visited page.
he: מזהה ההפעלה של הדפדפן של המשתמש שביקר באתר.

en: Title of page visited.
he: כותרת הדף שביקרו בו.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
he: נתיב פנימי לדף שביקרו בו (יחסית לבסיס של גרופל).

en: Referrer URI.
he: כתובת ה-URL של המפנה.

en: Hostname of user that visited the page.
he: שם מחשב מארח של המשתמש שביקר בדף.

en: The user who visited the site.
he: המשתמש שביקר באתר זה

en: Time in milliseconds that the page took to load.
he: זמן טעינת דף במילישניות.

en: Timestamp of when the page was visited.
he: חותמת הזמן של מועד הביקור בדף.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy terms. Note that using this can cause duplicate nodes to appear in views; you must add filters to reduce the result set.
he: מונחי טקסונומיה. שים לב כי השימוש יכול לגרום להופעה כפולה של פריטי תוכן בהיבטים; עליך להוסיף מסננים כדי לצמצם את קבוצת התוצאה.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: All terms
he: כל המונחים

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצג את כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך מאוצרות המילים המצוינות.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Term synonym
he: מילה נרדפת למושג

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
he: ניתן להשתמש במילה נרדפת למושג כדי למצוא מושגים באמצעות שמות חלופיים.

en: Term ID (with depth)
he: מזהה מושג (עם עומק)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
he: מסנן העומק מורכב יותר ולכן מספק פחות אפשרויות.

en: Term ID depth modifier
he: משנה עומק מזהה מושג

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Outdated
he: מיושן

en: upload
he: העלאה

en: The description of the uploaded file.
he: תיאור הקובץ שהועלה.

en: Listed
he: רשום

en: Whether or not the file is marked to be listed.
he: האם הקובץ מסומן לתצוגה או לא.

en: Has attached files
he: יש קבצים מצורפים

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
he: הצג רק פריטים עם קבצים מצורפים. עלול לגרום לכפילויות אם יש קבצים מצורפים מרובים.

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: משתמש או שם כותב

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The user's picture, if allowed.
he: תמונת המשתמש, אם מותר.

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Randomize the display order.
he: צור סדר תצוגה אקראי.

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: צפה במונה התוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: Type of link
he: סוג קישור

en: contact
he: צור קשר

en: Contact %user
he: צור קשר עם %user

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: אין שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Check for new comments as well
he: בדוק האם יש גם תגובות חדשות

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: הסתר הכל

en: Display score
he: הצג ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצג היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזן רשימת שמות משתמש מופרדת בפסיקים.

en: Also look for a node and use the node author
he: בנוסף, חפש פריט תוכן והשתמש במחבר של פריט התוכן

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: בלתי מוגבל

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Use AJAX
he: השתמש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Mini
he: מיני

en: Items per page
he: פריטים בדף

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Specify which display this display will link to.
he: ציין לאיזו תצוגה תקושר תצוגה זו.

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: וסף קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: צור קישור 'עוד'

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: No menu
he: אין תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Insert item into an available menu.
he: הכנס פריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Inline fields
he: שדות מוטבעים

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another.
he: שדות מוטבעים יוצגו אחד ליד השני במקום אחד לאחר השני.

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות מוטבעים כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: Grouping field
he: שגה קיבוץ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצג מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצג פריטים בתוך השורה

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: If a default sort order is selected, what order should it use by default.
he: אם נבחר מיון ברירת מחדל, מהו הסדר שיש להשתמש בו.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: The style selected does not utilize fields.
he: הסגנון הנבחר לא משתמש בשדות.

en: None defined
he: לא הוגדרו

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: New view
he: היבט חדש

en: Changed view
he: ההיבט שונה

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
he: צפה ב-%name, תוך הצגת פריטים מסוג <strong>@base</strong>.

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: There are no views to be exported at this time.
he: אין היבטים לייצוא במועד זה.

en: Show only these tags
he: הצג רק תגיות אלו

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.info בספרייה modules/@module

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.module בסיפרייה modules/@module

en: Put this in @module.views_default.inc in your modules/@module directory or modules/@module/includes directory
he: שים את זה בקובץ @module.views_default.inc בספרייה modules/@module שלך או בספרייה modules/@module/includes

en: Bulk export
he: יצוא צובר

en: Views exporter
he: מייצא היבטים

en: Allows exporting multiple views at once.
he: מאפשר ייצוא היבטים מרובים בבת אחת.

en: - All -
he: - הכל -

en: Filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Content translation
he: תרגום תוכן

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: Exposed form
he: טופס חשוף

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Basic exposed form
he: טופס בסיסי חשוף

en: Display all items
he: הצג את כל הפריטים

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Exposed form style
he: סיגנון טופס חשוף

en: Authentication module
he: רכיב אימות

en: Authentication name
he: שם אימות

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
he: בוליאן המסמן האם פריט זה מאופשר או לא

en: Add new view
he: הוספת היבט חדש

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי להיבט, קריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים, וקו תחתי.

en: Approved comment
he: תגובה מאושרת

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
he: קובץ המשוייך לתגובה זו, בדרך כלל מכיוון שהוא קיים כשדה בתגובה זו.

en: Query settings
he: הגדרות שאילתא

en: Content revisions
he: מהדורות תוכן

en: No results behavior
he: התנהגות כאשר אין תוצאות

en: Save & exit
he: שמירה ויציאה

en: Continue & edit
he: המשך ועריכה

en: Add !display
he: הוספת !display

en: Auto preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Preview with contextual filters:
he: תצוגה מקדימה עם מסננים תלויי הקשר:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
he: הפרידו ערכים של סינון תלוי הקשר באמצעות "/". לדוגמא, %example.

en: Show filters on the list of views
he: הצג פילטרים ברשימת ההיבטים

en: Show advanced help warning
he: הצג אזהרת עזרה מתקדמת

en: Show information and statistics about the view during live preview
he: הצג מידע וסטטיסטיקות על היבט בזמן תצוגה מקדימה

en: Show performance statistics
he: הצג סטטיסטיקות ביצועים

en: Unformatted list
he: רשימה ללא סגנון

en: HTML list
he: רשימת HTML

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר

en: Contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר

en: Create a page
he: יצירת דף

en: Create a menu link
he: יצירת קישור בתפריט

en: Create a block
he: יצירת תיבה

en: of type
he: מסוג

en: tagged with
he: מסווג ב

en: without links
he: ללא קישורים

en: teasers
he: תקצירים

en: full posts
he: תוכן מלא

en: titles
he: כותרות

en: titles (linked)
he: כותרות (כקישור)

en: with links (allow users to add comments, etc.)
he: עם קישורים (מאפשר למשתמשים להוסיף תגובות וכד').
