Views (for Drupal 7) (7.x-3.0-rc1) - en to sr translation catalogue (99 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Replies
sr: Одговори

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: More
sr: Више

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Display
sr: Приказ

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Error
sr: Грешка

en: Exclude
sr: Изостави

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Last login
sr: Задња пријава

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Maximum
sr: Максимално

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Role
sr: Улога

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Order
sr: Редослед

en: Recent comments
sr: Последњи коментари

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Translation
sr: Превод

en: Minimum
sr: Минимално

en: Precision
sr: Прецизност

en: contains
sr: садржи

en: Default order
sr: Подразумевани редослед

en: sort by @s
sr: поређај по @s

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Is between
sr: Између

en: between
sr: између

en: Default site language
sr: Подразумевани језик сајта

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: Full content
sr: Пун садржај

en: View mode
sr: Врста приказа
