Views (7.x-3.0) - en to fy translation catalogue (37 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: delete
fy: wiskje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Comments
fy: Reaksjes

en: More
fy: Mear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Required
fy: Fereaske

en: Settings
fy: Ynstellings

en: edit
fy: bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Unknown
fy: Unbekend

en: Picture
fy: Ofbylding

en: User
fy: Brûker

en: Continue
fy: Trochgean

en: Error
fy: Flater

en: Active
fy: Aktyf

en: Comment
fy: Reaksje

en: %time ago
fy: %time lyn

en: Month
fy: Moanne

en: Day
fy: Dei

en: Users
fy: Brûkers

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Recent comments
fy: Resinte reaksjes

en: reply
fy: beäntwurdzje

en: New comments
fy: Nije reaksjes

en: cancel
fy: annulearje

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.

en: sort by @s
fy: Sortearje neffens @s
