Views (7.x-3.10) - en to ast translation catalogue (39 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: approve
ast: aprobar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Replies
ast: Rempuestes

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Comments
ast: Comentarios

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Continue
ast: Siguir

en: Files
ast: Ficheros

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Recent posts
ast: Unvios recientes

en: Users
ast: Usuarios

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes

en: Tracker
ast: Rastrexador
