Views (7.x-3.10) - en to ku translation catalogue (46 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: approve
ku: پەسەندکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: Last Post
ku: دوا بڵاوکراوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: view
ku: پیشاندان

en: Tag
ku: تاگ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Recent posts
ku: بڵاوکراوە نوێیەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Recent comments
ku: بۆچوونە تازەکان

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Front page feed
ku: ڕاگەیەنەری لاپەڕەی سەرەتا

en: Views today
ku: بینینەکانی ئەمڕۆ

en: Monthly archive
ku: ئەرشیڤی مانگانە

en: Cancel account
ku: هەڵوەشاندنەوەی هەژمار
