Views (7.x-3.10) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: approve
si: අනුමත කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: Last Post
si: අවසාන පලකිරීම

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Name
si: නම

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Items to display
si: ප්‍රදර්ශනය කල යුතු ඒකක

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
