Views (7.x-3.10) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: approve
da: godkend

en: more
da: mere

en: Block title
da: Titel

en: - None -
da: - Ingen -

en: Add
da: Tilføj

en: Continue
da: Fortsæt

en: All
da: Alle

en: Page title
da: Sidetitel

en: Page
da: Side

en: Recent comments
da: Seneste kommentarer

en: sort by @s
da: sorter efter @s

en: User account
da: Brugerkonto
