Views (for Drupal 7) (7.x-3.12) - en to hy translation catalogue (160 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: approve
hy: հաստատել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: Last Post
hy: Վերջին գրառում

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Picture
hy: նկար

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Selected
hy: ընտրված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Count
hy: քանակ

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Caching
hy: Քեշավորում

en: Month
hy: Ամիս

en: System
hy: Համակարգ

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Role
hy: Դեր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Last checked
hy: Ստուգվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Second
hy: Վարկյան

en: author
hy: հեղինակ

en: Left
hy: Ձախ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Unformatted
hy: Չֆորմատավորված

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: Space
hy: Տարածություն

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Aggregator
hy: Ագրեգատոր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: Author's website
hy: Հեղինակային կայք

en: Time ago
hy: Ժամանակ առաջ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: The title of the comment.
hy: Մեկնաբանության վերնագիր

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
hy: Մեկնաբանության հեղինակի անունը. Կարող է ներկայացվել որպես հղում դեպի հեղինակի գլխավոր էջ

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
hy: Մեկնաբանության հեղինակի կայքի հասցեն. Կարող է ներկայացվել որպես հղում: Դատարկ կլինի, եթե հեղինակը գրանցված օգտվող է

en: The User ID of the comment's author.
hy: Մեկնաբանության հեղինակի օգտատիրոջ ID-ն:

en: Last comment author
hy: Վերջին մեկնաբանությունը հեղինակ

en: The name of the author of the last posted comment.
hy: Վերջին հրապարակված մեկնաբանության հեղինակի անունը.

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
hy: Մեկնաբանություն հրապարակած օգտատիրոջ էլ. Դատարկ կլինի, եթե հեղինակը գրանցված օգտվող է:

en: Cancel account
hy: Հաշիվը չեղարկել

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
