Views (7.x-3.13) - en to eo translation catalogue (200 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Replies
eo: Respondoj

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Version
eo: Versio

en: view
eo: rigardi

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Hierarchy
eo: Hierarkio

en: Required
eo: Bezonata

en: Parent
eo: Patro

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Book
eo: Libro

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: Views
eo: Vidoj

en: Access
eo: Atingo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Text
eo: Teksto

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Picture
eo: Bildo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Error
eo: Eraro

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Year
eo: Jaro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Selected
eo: Elektita

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Signature
eo: Subskribo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Term name
eo: Termina nomo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Month
eo: Monato

en: System
eo: Sistemo

en: Desc
eo: malkreske

en: node
eo: nodo

en: Recent posts
eo: Lastaj afiŝoj

en: Day
eo: Tago

en: Table
eo: Tabelo

en: Other
eo: Alia

en: Users
eo: Uzantoj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Filters
eo: Filtroj

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Order
eo: Ordo

en: Recent comments
eo: Lastaj komentoj

en: Position
eo: Loko

en: Profile
eo: Profilo

en: Operation
eo: Operacio

en: reply
eo: respondu

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: with comments
eo: kun komentoj

en: without comments
eo: sen komentoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Show
eo: Montru

en: Full text
eo: Plena teksto

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo

en: What links here
eo: Kio ligilas ĉi tie?

en: Blocked
eo: Blokita

en: Parent term
eo: Patra termino

en: revert
eo: malfari

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: New comments
eo: Novaj komentoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Apply
eo: Apliku

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Precision
eo: Precizo

en: Permission
eo: Permeso

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Rearrange
eo: Rearanĝu

en: Aggregator
eo: Kolektilo

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj

en: Use pager
eo: Uzu tabulpaĝilon

en: More link
eo: Ligilo "pli"

en: More link text
eo: Teksto de ligilo "pli"

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s

en: and
eo: kaj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Localization
eo: Asimilado

en: sorted by
eo: ordigita laŭ

en: No fields available.
eo: Neniuj kampoj disponeblaj.

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: View name
eo: Nomo de vido

en: Will be available to all users.
eo: Estos atingebla por ĉiuj uzantoj.

en: Poll
eo: Enketo

en: Browser session ID of user that visited page.
eo: Retumila sesia ID de uzanto kiu vizitis paĝon.

en: Title of page visited.
eo: Titolo de paĝo vizitita.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
eo: Interna vojo al paĝo vizitita (relative al la radiko de Drupalo.)

en: Referrer URI.
eo: Referanta URI.

en: Hostname of user that visited the page.
eo: Gastiganto de uzanto kiu vizitis la paĝon.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
eo: Tempo (ms) kiam la paĝo ŝaltiĝis.

en: Timestamp of when the page was visited.
eo: Tempindiko de kiam la paĝo estis vizitita.

en: contact
eo: kontakto

en: Add a more link to the bottom of the display.
eo: Aldonu ligilon "pli" al subo de vidigilo

en: Create more link
eo: Verku ligilon "pli"

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Popular content
eo: Populara enhavo

en: Content translation
eo: Traduko de enhavo

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske

en: Add new view
eo: Aldonu novan vidigon

en: Show "Page not found"
eo: Montru "Paĝo ne trovita"

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
eo: Modifu la vidigilo(j)n de vido aŭ aldonu novajn vidigilojn.

en: Add !display
eo: Aldonu !display-on

en: @display_title details
eo: Detaloj de "@display_title"

en: Create a page
eo: Verku paĝon

en: of type
eo: de tipo

en: Custom output for TRUE
eo: Tajlorita eligo por "VERA"

en: Custom output for FALSE
eo: Tajlorita eligo por "MALVERA"
