Views (7.x-3.13) - en to my translation catalogue (165 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Last Post
my: နောက်ဆုံး စာစောင်

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Center
my: ဗဟို

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Year
my: နှစ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Month
my: လ

en: System
my: စနစ်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: Other
my: အခြား

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Recent comments
my: လတ်တလော မှတ်ချက်များ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: with comments
my: မှတ်ချက်များ အပါအဝင်

en: without comments
my: မှတ်ချက်များမပါပဲ

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Show
my: ပြပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: New comments
my: မှတ်ချက်အသစ်များ

en: Oldest first
my: အဟောင်းများကို အရင်ဆုံး

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: ,
my: .

en: Image gallery
my: ဓာတ်ပုံပြခန်း

en: Taxonomy vocabulary
my: Taxonomy ေါဟာရများ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: of
my: ၏

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ

en: The title of the comment.
my: အကြံပြုချက်၏ခေါင်းစဉ်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Popular content
my: လူအများနှစ်သက်သော အကြောင်းအရာ

en: Content translation
my: သတင်းအချက်အလက်များကို ဘာသာပြန်ခြင်း

en: Gallery page
my: ဓာတ်ပုံပြခန်းစာမျက်နှာ

en: Monthly archive
my: လစဉ်မော်ကွန်း

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Translation method
my: ဘာသာပြန်နည်းလမ်း

en: Approved comment
my: ခွင့်ပြုထားသည့် မှတ်ချက်များ

en: Last Comment
my: နောက်ဆုံးရေးသွင်းထားသည့် မှတ်ချက်

en: Display error message
my: အမှားအယွင်း အချက်အလက်ကို ဖော်ပြရန်

en: Show "Page not found"
my: "စာမျက်နှာ မတွေရှိကြောင်း" ပြသရန်

en: Display a summary
my: အတိုချုန်းရှင်းလင်းချက်ကို ဖော်ပြရန်

en: Provide description
my: ရှင်းလင်းချက်အား ရေးသားရန်/ဖော်ပြရန်

en: Save & exit
my: သိမ်းဆည်းကာ ထွက်ခွာရန်

en: Continue & edit
my: ဆက်လက်၍ လုပ်ဆောင်ပြီး ပြုပြင်ရန်

en: The content title.
my: အကြောင်းအရာ ခေါင်းစဉ်

en: The date the content was posted.
my: သတင်းအချက်အလက်ကို ရေးသားခဲ့သည့် နေ့စွဲ

en: Native language
my: တိုင်းရင်းဘာသာစကား

en: Display comments
my: မှတ်ချက်များကို ပြသရန်

en: Create a page
my: စာမျက်နှာတစ်ခုအား တည်ဆောက်ရန်

en: teasers
my: စာမြည်း

en: full posts
my: အကြောင်းအရာအပြည့်အစုံ

en: titles
my: ခေါင်းစဉ်များ

en: Should comments be displayed below each node
my: node တစ်ခုစီတိုင်း၏ အောက်တွင် မှတ်ချက်များကို ပြသရမလား

en:  new
my:  အသစ်

en: Popular (page)
my: လူအများနှစ်သက်သော (စာမျက်နှာ)

en: Today (page)
my: ယနေ့ (စာမျက်နှာ)
