Views (7.x-3.13) - en to se translation catalogue (45 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus

en: Picture
se: Govva

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Order
se: Diŋgo

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre

en: Show
se: Čájet

en: or
se: dahje

en: relationships
se: oktavuođat

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: empty
se: guoros

en: and
se: ja

en: of
se: oktiibuot

en: not empty
se: Ii guoros
