Views (for Drupal 7) (7.x-3.14) - en to lv translation catalogue (951 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: enabled
lv: iespējots

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: approve
lv: apstiprināt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Last Post
lv: Pēdējais Ieraksts

en: Closed
lv: Slēgts

en: List
lv: Saraksts

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: For
lv: Priekš

en: Tags
lv: Birkas

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Center
lv: Centrēt

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: settings
lv: iestatījumi

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: Core
lv: Kodols

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Picture
lv: Attēls

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Files
lv: Faili

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Node
lv: Mezgls

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: term
lv: termins

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Page
lv: Lapa

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: File ID
lv: Faila ID

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Normal
lv: Normāls

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: System
lv: Sistēma

en: Current
lv: Pašreiz

en: Desc
lv: Dilst.

en: OR
lv: VAI

en: node
lv: mezgls

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Other
lv: Citi

en: Align
lv: Novietot

en: Basic
lv: Pamata

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Case
lv: Lieta

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Both
lv: Abi

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: Administer views
lv: Administrēt skatus

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Order
lv: Secība

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Profile
lv: Profils

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbildēt

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: with comments
lv: ar komentāriem

en: without comments
lv: bez komentāriem

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Show
lv: Rādīt

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: in
lv: iekš

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Feed settings
lv: Plūsmas iestatījumi

en: Source
lv: Avots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Query
lv: Vaicājums

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Link label
lv: Saites teksts

en: author
lv: autors

en: AND
lv: UN

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: or
lv: vai

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Ok
lv: Labi

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Information
lv: Informācija

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Global
lv: Globāls

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Thread
lv: Pavediens

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Distinct
lv: Atšķirīgās

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Space
lv: Atstarpe

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Provided by
lv: Nodrošina

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: empty
lv: tukšs

en: All types
lv: Visi veidi

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: Context
lv: Konteksts

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Remove this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: Items to display
lv: Attēlojamie vienumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: More link text
lv: Vairāk saites teksts

en: Top level book
lv: Pirmā līmeņa grāmata

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Or
lv: Vai

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Link class
lv: Saites klase

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Not promoted
lv: Nav izvirzīts

en: Not sticky
lv: Nav piesprausts

en: Parent comment
lv: Vecāka komentārs

en: Author's website
lv: Autora mājaslapa

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
lv: Parāda komentāra dziļumu, ja tam ir pavedieni.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
lv: Sakārtot pēc pavedieniem. Tas saturēs atvases kopā ar to vecākiem.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atbildētu uz komentāru.

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: field
lv: lauks

en: nodes
lv: mezgli

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Week @week
lv: @week nedēļa

en: Target
lv: Mērķis

en: Time ago
lv: Pirms

en: Radios
lv: Radiopogas

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: More link path
lv: Vairāk saites ceļš

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Validator
lv: Validators

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Inherit
lv: Mantot

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: The date the node was last updated.
lv: Mezgla pēdējās atjaunināšanas datums.

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Invalid display id @display
lv: Nederīgs attēlojuma ID @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
lv: Kļūda: @table > @field apdarinātājs neeksistē!

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: The cache has been cleared.
lv: Kešatmiņa tika iztīrīta.

en: of
lv: no

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: translate
lv: tulkot

en: No link
lv: Nav saites

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar norādīto atļaujas virkni.

en: Comma
lv: Komats

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Users who have created accounts on your site.
lv: Lietotāji, kuri ir izveidojuši kontus jūsu vietnē.

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: The node ID of the node.
lv: Mezgla mezgla ID.

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: No role
lv: Nav lomas

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Filter the view to the currently logged in user.
lv: Filtrējiet skatu pašlaik autentificētam lietotājam.

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Sum
lv: Summa

en: sorted by
lv: sakārtots pēc

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Fail basic validation if any argument is given
lv: Neapstiprināt pamata validāciju, ja tiek norādīts kāds arguments

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
lv: Atzīmējot šo lauku, variet to izmantot, lai pārliecinātos, ka skatiem ar vairāk argumentu nekā nepieciešams, validācija netiks apstiprināta.

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Case in path
lv: Lielie/mazie burti ceļā

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites Drupal ceļš vai absolūtais URL. Varat ievadīt datus no šī skata, kā norādīts "Aizstāšanas šablonos".

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Faila izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts (KB vai MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja atzīmēts,'true' tiks attēlots kā 'false'.

en: Time ago (with "ago" appended)
lv: Pirms laika (ar pievienotu "pirms")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
lv: Laika posms (ar pievienotu "pirms/pēc")

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
lv: Šis atklātais filtrs nav obligāts, un tam būs pievienotas iespējas, lai to varētu arī neiestatīt.

en: Remember
lv: Atcerēties

en: Remember the last setting the user gave this filter.
lv: Atcerēties pēdējo iestatījumu, ko lietotājs norādīja šim filtram.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Limit list to selected items
lv: Ierobežot sarakstu ar atlasītajiem vienumiem

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
lv: Ja atzīmēts, lietotājam tiks parādīti vienīgi šeit atlasītie vienumi.

en: not in
lv: nav iekš

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: has all
lv: ir viss

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
lv: Granularitāte ir mazākā vienība, kas jāizmanto, lai noteiktu, vai divi datumi ir vienādi; piemēram, ja granularitāte ir "Gads", visi datumi 1999. gadā neatkarīgi no tā, kad tie iekrīt 1999. gadā, tiks uzskatīti par vienu un to pašu datumu.

en: Broken
lv: Salauzts

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šie vaicājumi tika izpildīti skata renderēšanas laikā:

en: This display has no path.
lv: Šim attēlojumam nav ceļa

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Break lock
lv: Salauzt aizslēgumu

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
lv: Aizslēgums ir salauzts, un tagad variet rediģēt šo skatu.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: Go to the real page for this display
lv: Dodieties uz šī attēlojuma īsto lapu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Missing style plugin
lv: Trūkst stila spraudņa

en: Change settings for this style
lv: Mainīt šī stila iestatījumus

en: View analysis
lv: Skata analīze

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Rearrange @type
lv: Pārkārtot @type

en: Broken field @id
lv: Bojāts lauks @id

en: There are no @types available to add.
lv: Nav pieejams neviens @types, ko pievienot

en: Configure extra settings for @type %item
lv: Konfigurēt papildu iestatījumus @type %item

en: Clear Views' cache
lv: Iztīrīt Skatu kešatmiņu

en: Add Views signature to all SQL queries
lv: Pievienot Skatu parakstu visiem SQL vaicājumiem

en: Show other queries run during render during live preview
lv: Rādīt citus vaicājumus, kas tiek izpildīti renderēšanas laikā tiešā priekšskatījuma laikā

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
lv: Drupal var izpildīt daudzus vaicājumus, kamēr skats tiek renderēts. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, tiešā priekšskatījuma ietvaros tiks parādīti visi skata renderēšanas laikā izpildītie vaicājumi.

en: View analysis can find nothing to report.
lv: Skatu analīze nevar atrast neko, par ko ziņot.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
lv: Šim skatam ir tikai noklusējuma attēlojums, un tāpēc tas netiks ievietots nekur jūsu vietnē; iespējams, vēlaties pievienot lapu vai bloka attēlojumu.

en: Reduce duplicates
lv: Samazināt dublikātus

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lv: Attēlot skatu kā lapu, ar URL un izvēlnes saitēm.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
lv: Pielikumi pievienoti citiem attēlojumiem, lai panāktu vairākus skatus vienā skatā.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lv: Attēlot skatu kā plūsmu, piemēram, RSS plūsmu.

en: Displays rows one after another.
lv: Attēlo rindas vienu pēc otras.

en: Displays rows in a grid.
lv: Attēlo rindas režģī.

en: Displays rows in a table.
lv: Attēlo rindas tabulā.

en: Displays the default summary as a list.
lv: Attēlo noklusējuma kopsavilkumu kā sarakstu.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
lv: Attēlo kopsavilkumu bez formatējuma, ar iespēju sakārtot secīgi vai iekļāvumā.

en: Generates an RSS feed from a view.
lv: Ģenerē RSS plūsmu no skata.

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar jebkuru no minētajām lomām.

en: No caching of Views data.
lv: Nekešot skatu datus.

en: Time-based
lv: Uz laiku balstīta

en: Simple time-based caching of data.
lv: Vienkārša uz laiku balstīta datu kešošana.

en: sort criteria
lv: kārtošanas kritēriji

en: Sort criterion
lv: Kārtošanas kritērijs

en: sort criterion
lv: kārtošanas kritērijs

en: The book the node is in.
lv: Grāmata, kurā atrodas mezgls.

en: The weight of the book page.
lv: Grāmatas lapas svars.

en: The parent book node.
lv: Vecāka grāmatas mezgls.

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lv: Komentāra autora vārds. Var tikt veidots kā saite uz autora mājaslapu.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: The User ID of the comment's author.
lv: Komentāra autora lietotāja ID.

en: Parent CID
lv: Vecāka CID

en: Last comment time
lv: Pēdējā komentāra laiks

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: The name of the author of the last posted comment.
lv: Pēdējā ievietotā komentāra autora vārds.

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: The number of comments a node has.
lv: Mezglā esošo komentāru skaits.

en: Updated/commented date
lv: Papildināšana/komentēšanas datums

en: The number of new comments on the node.
lv: Mezgla jauno komentāru skaits.

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: User posted or commented
lv: Lietotājs rakstīja vai komentēja

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lv: Rādīt mezglus tikai tad, ja lietotājs ievietojis mezglu vai komentējis mezglu.

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: Provide a simple link to the user contact page.
lv: Nodrošināt vienkāršu saiti uz lietotāja kontaktu lapu.

en: Whether or not the node is published.
lv: Vai mezgls ir publicēts vai nav.

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Updated year + month
lv: Papildināšanas gads + mēnesis

en: Updated year
lv: Papildināšanas gads

en: Updated month
lv: Papildināšanas mēnesis

en: Updated day
lv: Papildināšanas diena

en: Updated week
lv: Papildināšanas nedēļa

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atgrieztu revīziju.

en: Filter by access.
lv: Filtrēt pēc piekļuves.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
lv: Attēlojumam %display nav piekļuves kontroles, taču tajā nav publicēto mezglu filtra.

en: Poll
lv: Aptauja

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lv: Meklējamā vienuma rezultāts. Tas netiks izmantots, ja nav pieejams arī meklēšanas filtrs.

en: Total views
lv: Kopējais skatījumu skaits

en: The total number of times the node has been viewed.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits.

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: The total number of times the node has been viewed today.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits šodien.

en: Most recent view
lv: Jaunākais skatījums

en: The most recent time the node has been viewed.
lv: Pēdējā reize, kad mezgls tika skatīts.

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lv: Faili, kurus uztur Drupal un dažādi moduļi.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
lv: Taksonomijas termini ir pievienoti mezgliem.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
lv: Filtrēt "Taksonomija: termins" rezultātus atbilstoši noteiktai vārdnīcai.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lv: Attēlot visus ar mezglu saistītos taksonomijas terminus no norādītajām vārdnīcām.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lv: Termins, kas ir termina vecāks. Ja izmantojat vārdnīcu, kas pieļauj vairākus vecākus, var rasties ierakstu dublikāti.

en: Outdated
lv: Novecojis

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: The user or author name.
lv: Lietotāja vai autora vārds.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
lv: Lietotāja epasta adrese. Šis lauks parasti netiek rādīts lietotājiem, tāpēc esiet piesardzīgs, to lietojot.

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: User ID from URL
lv: Lietotāja ID no URL

en: User ID from logged in user
lv: Lietotāja ID no autentificētā lietotāja

en: Randomize the display order.
lv: Nejauša attēlošanas secība.

en: Provide custom text or link.
lv: Nodrošina pielāgotu tekstu vai saiti.

en: View result counter
lv: Skatīt rezultātu skaitītāju

en: Displays the actual position of the view result
lv: Attēlo skata rezultātu faktisko stāvokli

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: Show teaser-style link
lv: Rādīt ievada stila saiti

en: Link this field to new comments
lv: Saistīt šo lauku ar jauniem komentāriem

en: contact
lv: kontakts

en: Contact %user
lv: Sazināties ar %user

en: Unknown language
lv: Nezināma valoda

en: Check for new comments as well
lv: Pārbaudīt arī jaunos komentārus

en: Alternative sort
lv: Alternatīva kārtošana

en: Alternate sort order
lv: Alternatīva kārtošanas secība

en: On empty input
lv: Tukšas ievades gadījumā

en: Show None
lv: Rādīt Nevienu

en: Display score
lv: Rādīt rezultātu

en: Link this field to download the file
lv: Saistīt šo lauku, lai lejupielādētu failu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lv: Dziļums atlasīs mezglus, kas ir atzīmēti ar terminiem hierarhijā. Piemēram, ja jums ir termins "auglis" un pakārtots termins "ābols", kura dziļums ir 1 (vai lielāks), tad, filtrējot pēc termina "auglis", tiks iegūti mezgli, kas ir atzīmēti gan ar "ābols", gan arī "auglis". Ja tas ir negatīvs, tad būs apgriezti; meklējot "ābols", tiks parādīti arī mezgli, kas marķēti ar "auglis", ja dziļums ir -1 (vai mazāks).

en: No vocabulary
lv: Nav vādrnīcas

en: Link this field to its term page
lv: Saistīt šo lauku ar tā terminu lapu

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: Is the logged in user
lv: Vai ir pieteicies lietotājs

en: Usernames
lv: Lietotājvārdi

en: Enter a comma separated list of user names.
lv: Ievadiet ar komatu atdalītu lietotāju vārdu sarakstu.

en: Also look for a node and use the node author
lv: Sameklēt arī mezglu un izmantot mezgla autoru

en: Restrict user based on role
lv: Ierobežot lietotāju atkarībā no lomas

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lv: Ja nav atlasīta neviena loma, tiks atļauts jebkuras lomas lietotājiem.

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: No role(s) selected
lv: Nav izvēlēta(-as) loma(-as)

en: Multiple roles
lv: Vairākas lomas

en: You must select at least one role if type is "by role"
lv: Jums ir jāatlasa vismaz viena loma, ja veids ir "pēc lomas"

en: PHP validate code
lv: PHP validācijas kods

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu

en: Query results
lv: Vaicājuma rezultāti

en: The length of time raw query results should be cached.
lv: Neapstrādāto vaicājumu rezultātu kešatmiņas ilgums.

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
lv: Renderētas HTML izvades kešatmiņas ilgums.

en: Broken field
lv: Bojāts lauks

en: Change the title that this display will use.
lv: Mainīt virsrakstu, kas tiks izmantots šajā attēlojumā.

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
lv: Mainiet, vai šajā attēlojumā tiks izmantots AJAX.

en: Change this display's pager setting.
lv: Mainīt šī attēlojuma lapojuma iestatījumu.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
lv: Norādīt, vai šajā attēlojumā tiks nodrošināta saite "vairāk".

en: Specify access control type for this display.
lv: Norādīt piekļuves kontroles veidu šim attēlojumam.

en: Change settings for this access type.
lv: Mainīt šī piekļuves veida iestatījumus.

en: Specify caching type for this display.
lv: Norādīt šī displeja kešatmiņas veidu.

en: Change settings for this caching type.
lv: Mainīt šī kešatmiņas veida iestatījumus.

en: Link display
lv: Saites attēlojums

en: Exposed form in block
lv: Atklāta forma blokā

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
lv: Ļaut atklātajai formai parādīties blokā, nevis skatā.

en: The title of this view
lv: Šī skata nosaukums

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
lv: Šis virsraksts tiks parādīts kopā ar skatu visur, kur parasti tiek rādīti virsraksti; t.i., kā lapas virsraksts, bloka nosaukums utt.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
lv: Ja vien jums nav radušās problēmas ar lapošanu saistībā ar šo skatu, atstājiet to uz 0. Ja vienā lapā izmantojat vairākus lapojumus, iespējams, šim skaitlim būs jāiestata lielāka vērtība, lai neradītu konfliktus masīvā ?page=. Lielas vērtības pievienos jūsu URL daudz komatu, tāpēc, ja iespējams, izvairieties no tā.

en: Add a more link to the bottom of the display.
lv: Pievienot vairāk saiti attēlojuma apakšdaļā.

en: Create more link
lv: Izveidot vairāk saiti

en: The text to display for the more link.
lv: Teksts, kas tiks attēlots saitei vairāk.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
lv: Tādējādi skatā tiks parādīti tikai atšķirīgi vienumi. Ja ir vairāki identiski vienumi, katrs tiks parādīts tikai vienu reizi. Varat to izmantot, lai mēģinātu no skata noņemt dublikātus, taču tas ne vienmēr darbojas. Ņemiet vērā, ka tas var palēnināt vaicājumu izpildi, tāpēc izmantojiet to piesardzīgi.

en: Access restrictions
lv: Piekļuves ierobežojumi

en: Access options
lv: Piekļuves iespējas

en: Caching options
lv: Kešatmiņas iespējas

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: How should this view be styled
lv: Kādā stilā ir jābūt šim skatam

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
lv: Ja izvēlētajam stilam ir iestatījumi, noteikti noklikšķiniet uz iestatījumu pogas, kas tiks parādīta tam iekš Skatīt kopsavilkumu.

en: Style options
lv: Stila iespējas

en: Row style options
lv: Rindas stila iespējas

en: How should each row in this view be styled
lv: Kādā stilā jāveido katru šī skata rindu

en: Which display to use for path
lv: Kuru attēlojumu izmantot ceļam

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
lv: Kuru attēlojumu izmantot, lai iegūtu šī displeja ceļu, piemēram, kopsavilkuma saites, RSS plūsmu saites, vairāk saites utt.

en: Put the exposed form in a block
lv: Ielikt atklāto formu blokā

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
lv: Ja tas ir iestatīts, šajā skatā netiks parādīti atklātie logrīki. Tā vietā Drupal bloku administrēšanas sistēmai būs pieejams bloks, un tur parādīsies atklātā forma. Ņemiet vērā, ka šis bloks ir jāiespējo manuāli, Skati to neiespējos jūsu vietā.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
lv: Attēlojumā “@display” tiek izmantoti lauki, taču nav definēts neviens lauks vai to attēlošana ir izslēgta.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
lv: Attēlojumā "@display" tiek izmantots ceļš, bet ceļš nav definēts.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
lv: Attēlojumā "@display" ir nederīgs stila spraudnis.

en: Exposed form: @view-@display_id
lv: Atklātā forma: @view-@display_id

en: Attachment settings
lv: Pielikuma iestatījumi

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
lv: Vai šim displejam ir jāpārmanto atklātā filtra vērtības no vecākattēlojuma, kuram tas ir pievienots?

en: Attach before or after the parent display?
lv: Vai pievienot pirms vai pēc vecāku attēlojuma?

en: Select which display or displays this should attach to.
lv: Atlasiet, kuram attēlojumam vai attēlojumiem tas jāpievieno.

en: Block admin description
lv: Bloka administratora apraksts

en: Using the site name
lv: Izmantojot vietnes nosaukumu

en: Use the site name for the title
lv: Virsrakstam izmantot vietnes nosaukumu

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.

en: No menu
lv: Nav izvēlnes

en: Normal: @title
lv: Normāls: @title

en: Tab: @title
lv: Cilne: @title

en: Change settings for the parent menu
lv: Mainīt vecāku izvēlnes iestatījumus

en: The menu path or URL of this view
lv: Šī skata izvēlnes ceļš vai URL

en: No menu entry
lv: Nav izvēlnes ieraksta

en: Normal menu entry
lv: Parasts izvēlnes ieraksts

en: Menu tab
lv: Izvēlnes cilne

en: Default menu tab
lv: Noklusējuma izvēlnes cilne

en: Default tab options
lv: Noklusējuma cilnes iespējas

en: Already exists
lv: Jau eksistē

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
lv: "%" nedrīkst izmantot ceļa pirmajam segmentam.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
lv: Attēlojums, kura ceļš beidzas ar %, nevar būt cilne.

en: Title is required for this menu type.
lv: Šim izvēlnes veidam ir nepieciešams nosaukums.

en: Inline fields
lv: Iekļautie lauki

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
lv: Atdalītāju var novietot starp iekļautajiem laukiem, lai tie nesaspiestos viens otram blakus. Šajā laukā variet izmantot HTML.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
lv: Pēc izvēles varat norādīt lauku, pēc kura grupēt ierakstus. Lai negrupētu, atstājiet tukšu.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
lv: Stilam @style ir nepieciešams rindas stils, taču rindas spraudnis nav derīgs.

en: RSS description
lv: RSS apraksts

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lv: Ievietojiet laukus kolonnās; vienā kolonnā varat apvienot vairākus laukus. Ja to darāt, lauku atdalīšanai tiks izmantots norādītās kolonnas atdalītājs. Atzīmējiet kārtošanas rūtiņu, lai šī kolonna būtu klikšķināma un pēc tās tiktu veikta kārtošana, un atzīmējiet noklusējuma kārtošanas radio, lai noteiktu, kura kolonna tiks kārtota pēc noklusējuma, ja tāda ir. Lauku sadaļā varat kontrolēt kolonnu secību un lauku etiķetes.

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: - All -
lv: - Visi -

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: In code
lv: Kodā

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja tukšs

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Lietotāja, kurš ievietojis komentāru, e-pasts. Būs tukšs, ja autors ir reģistrēts lietotājs.

en: Length is shorter than
lv: Garums ir mazāks kā

en: shorter than
lv: īsāks kā

en: Length is longer than
lv: Garums ir lielāks par

en: longer than
lv: garāks kā

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma

en: Render
lv: Atveidot

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Image style
lv: Attēla stils

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
lv: Apgabala iezīme, kas tiks attēlota tikai administratoram.

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Display all items
lv: Rādīt visus vienumus

en: Display a specified number of items
lv: Rādīt noteiktu vienumu skaitu

en: Exposed form style
lv: Eksponētās formas stils

en: @count item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Update preview
lv: Atjaunināt priekšskatījumu

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -

en: View mode
lv: Skata režīms

en: The name of the item; e.g. node.
lv: Vienuma nosaukums, piemēram, mezgls.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
lv: Vienuma veids, vai nu modulis, tēma vai tēmas_dzinējs.

en: Access the views administration pages.
lv: Piekļūt administratora lapas skatiem.

en: Bypass access control when accessing views.
lv: Apiet piekļuves kontroli, kad piekļūst skatiem.

en: Add new view
lv: Pievienot jaunu skatu

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Label HTML element
lv: Iezīmes HTML elements

en: Place a colon after the label
lv: Pēc iezīmes ievietot kolu

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
lv: Lietot skata noklusētās klases lai identificētu lauku, lauka iezīmi un lauka saturu.

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto ceļu

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
lv: Iekļaujiet REL parametru lietojot "lightbox2" vai citas "javascript" utilītas

en: Preserve certain tags
lv: Atstāt specifiskus tagus

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
lv: Norādiet HTML tagus kurus nepieciešams atstāt izņemšanas procesā. Piemēram &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; atstās p un br elementus.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja atzīmēts, daudzskaitlim tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Text to use for the singular form.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai.

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks aizstāts ar vērtību.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāms skata nosaukums. Tas var saturēt tikai mazos burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Date and time of when the comment was created.
lv: Datums un laiks, kad komentārs tika izveidots.

en: Date and time of when the comment was last updated.
lv: Datums un laiks, kad komentārs pēdējo reizi tika atjaunināts.

en: Approved comment
lv: Apstiprināts komentārs

en: File Usage
lv: Failu Lietojums

en: The module managing this file relationship.
lv: Modulis, kas pārvalda šī faila attiecību.

en: The type of entity that is related to the file.
lv: Entītijas, kas ir saistīta ar šo failu, veids.

en: The number of times the file is used by this entity.
lv: Skaits, cik reižu fails ir izmantots šajā entītijā.

en: term from !field_name
lv: termins no !field_name

en: Disable SQL rewriting
lv: Izslēgt SQL pārrakstīšanu

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

en: Content revisions
lv: Satura revīzijas

en: Bypass views access control
lv: Apiet pieejas kontroli

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Edit @section
lv: Labot @section

en: Edit this view to add a display.
lv: Rediģē šo skatu lai pievienotu attēlojumu

en: Add view from template
lv: Pievienot skatu no šablona

en: View to insert
lv: Skats ko ievietot

en: The view to insert into this area.
lv: Skats ko ievietot šajā apgabalā.

en: Inherit contextual filters
lv: Mantot konteksta filtrus

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
lv: Ja iezīmēts, skats pārmantos kontekstuālos filtrus no vecāka elementa.

en: Recursion detected in view @view display @display.
lv: Skata @view @display attēlā atklāta rekursija.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
lv: Kad filtra vērtība <em>NAV</em> adresē (URL)

en: Exception value
lv: Izņēmuma vērtība

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
lv: Ja tiks atriezta šī vērtība, filtrs tiks ignorēts; t.i. "visas vērtības"

en: Display all results for the specified field
lv: Attēlot visas norādītā lauka vērtības

en: Provide default value
lv: Norādīt noklusēto vērtību

en: Display a summary
lv: Attēlot kopsavilkumu

en: Display contents of "No results found"
lv: Rādīt "Nav rezultātu" saturu

en: Number of records
lv: Ierakstu skaits

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtojums

[ctx: Sort order]
en: Date
lv: Datums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Create a label
lv: Izveidot iezīmi

en: Enable to create a label for this field.
lv: Ieslēgt lai izveidotu iezīmi

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt lauku, piemēram H1, H2, utt.

en: Create a CSS class
lv: Izveidot CSS klasi

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt iezīmi, piemēram H1, H2 utt.

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
lv: Ieslēgt lai pārrakstītu lauka izvadi ar pielāgotu tekstu vai aizvietotājtokeniem.

en: Replace spaces with dashes
lv: Aizvietot atstarpes ar strīpām

en: External server URL
lv: Ārējā resursdatora adrese (URL)

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
lv: Pilnas ārējo resursdatoru adreses (URL): piemēram 'http://www.example.com' vai 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
lv: Ieslēgt lauka vērtības saīsināšanu līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
lv: Pārvērst "newline" par HTML &lt;br&gt; tagu

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
lv: Ja atzīmēts, visi "newline" simboli (piemēram "\n") tiks pārveidoti par HTML &lt;br&gt; tagiem.

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
lv: Iespējot "nav rezultātu" tekstu ja lauks atgriež skaitli 0.

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
lv: Kā jāattēlo serializētus datus. Varat lietot pielāgotu masīva/objekta atslēgu vai "print_r" pilnai vērtību izvadei.

en: Full data (unserialized)
lv: Pilni dati (neserializēti)

en: Full data (serialized)
lv: Pilni dati (serializēti)

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Filtrs netiek parādīts apmeklētājiem. Eksponējiet to, lai lietotāji varētu to mainīt.

en: Expose filter
lv: Eksponēt filtru

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis filtrs ir eksponēts. Ja jūs to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru

en: Expose operator
lv: Eksponēt operatoru

en: Allow the user to choose the operator.
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties atlases parametru operatoru.

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles

en: Enable to allow users to select multiple items.
lv: Atļaut lietotājiem izvēlēties vairākus vienumus.

en: Remember the last selection
lv: Atcerēties pēdējo izvēli

en: Enable to remember the last selection made by the user.
lv: Iespējot lietotāja pēdējās izvēles atcerēšanos.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
lv: Ja lauks tiek eksponēts, obligāti jānorāda vērtību.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
lv: Iespējot tādu vienumu paslēpšanu, kuri nesatur šo relāciju

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Eksponējiet to, lai atļautu lietotājiem to mainīt.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Ja to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide sort
lv: Paslēpt kārtotāju

en: Provide description
lv: Apraksts

en: Save & exit
lv: Saglabāt un iziet

en: Continue & edit
lv: Turpināt un labot

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
lv: Skats tika saglabāts. To var rediģēt zemāk norādītajā sarakstā.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lv: Veiciet izmaiņas skata displejos zemāk vai izveidojiet jaunus displejus.

en: edit view name/description
lv: labot skata nosaukumu/aprakstu

en: analyze view
lv: analizēt skatu

en: clone view
lv: klonēt skatu

en: export view
lv: eksportēt skatu

en: revert view
lv: atgriezt skatu

en: delete view
lv: dzēst skatu

en: Add !display
lv: Pievienot !display

en: @display_title details
lv: @display_title detaļas

en: Auto preview
lv: Automātisks priekšskatījums

en: Preview with contextual filters:
lv: Priekšskatījums ar kontekstuālajiem filtriem:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
lv: Atdaliet kontekstuālo filtru vērtības ar "/". Piemēram, %example.

en: Add and configure @types
lv: Pievienot un konfigurēt @types

en: Always show advanced display settings
lv: Vienmēr rādīt attēlojuma papildu iestatījumus

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
lv: Iezīme "Jebkurš" vērtībai neobligātajiem vienas atlases eksponētajiem filtriem

en: Live preview settings
lv: Automātiska priekšskatījuma iestatījumi

en: Automatically update preview on changes
lv: Automātiski atjaunināt priekšskatījumu, kad tiek veiktas izmaiņas

en: Show the SQL query
lv: Rādīt SQL vaicājumu

en: Show performance statistics
lv: Rādīt veiktspējas statistiku

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri

en: contextual filters
lv: konteksta filtri

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs

en: contextual filter
lv: konteksta filtrs

en: filter criteria
lv: filtrēšanas kritēriji

en: no results behavior
lv: kad nav rezultātu

en: The content title.
lv: Satura virsraksts.

en: Content revision
lv: Satura revīzija

en: Display @count value(s)
lv: Rādīt @count vērtību(-as)

en: PHP contextual filter code
lv: Konteksta filtra PHP kods

en: Hide attachments in summary
lv: Paslēpt pielikumus kopsavilkumā

en: Clone of | Clone @count of
lv[0]: Klons
lv[1]: @count. klons no

en: Hide view
lv: Paslēpt skatu

en: This display is disabled.
lv: Attēlojums ir atspējots.

en: reorder displays
lv: pārkārtot displejus

en: clone @display_title
lv: klonēt @display_title

en: delete @display_title
lv: dzēst @display_title

en: disable @display_title
lv: izslēgt @display_title

en: undo delete of @display_title
lv: atcelt @display_title dzēšanu

en: The selected style or row format does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils vai rindu formāts laukus neizmanto.

en: Display extenders
lv: Attēlojuma paplašinātāji

en: Empty display extender
lv: Tukšs attēlojuma paplašinātājs

en: Apply (all displays)
lv: Apstiprināt (visiem attēlojumiem)

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
lv: Šis ir @group: @field aizstājvārds.

en: Also known as: !also.
lv: Zināms arī kā: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
lv: Delta - Pieejams: @bundles.

en: Today (page)
lv: Šodien (lapa)

en: Today (block)
lv: Šodien (bloks)

en: The taxonomy term name.
lv: Taksonomijas termina nosaukums.

en: Has taxonomy term ID
lv: Ir taksonomijas termina ID

en: Has taxonomy term
lv: Ir taksonomijas termins

en: All taxonomy terms
lv: Visi taksonomijas termini

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lv: Ir taksonomijas termina ID (ar dziļumu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lv: Ir taksonomijas termini (ar dziļumu)

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field

en: Taxonomy term ID from URL
lv: Taksonomijas termina ID no URL

en: file from !field_name
lv: fails no !field_name

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: View: @view - Display: @display
lv: Skats: @view - Attēlojums: @display

en: Overview of fields used in all views.
lv: Skatā lietoto lauku pārskats

en: Tokens related to views.
lv: Skatam raksturīgie marķieri

en: The human-readable name of the view.
lv: Cilvēka lasāms skata nosaukums

en: The description of the view.
lv: Skata apraksts

en: The machine-readable name of the view.
lv: Skata mašīn-lasāmais nosaukums

en: The title of current display of the view.
lv: Patreizējā skata attēlojuma visraksts

en: The URL of the view.
lv: Skata saite (url)

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
lv: Šim laukam jūs vara izmantot HTML kodu. Sekojoši aizvietojuma šabloni ir pieejami

en: Result summary
lv: Rezultātu kopsavilkums

en: Displays the link in contextual links
lv: Rādīt saiti kontakta saitēs

en: Contextual Links
lv: Konteksta Saite

en: Views plugins
lv: Skatu spraudņi

en: Overview of plugins used in all views.
lv: Visos skatos izmantoto spraudņu pārskats.

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
lv: Atcerieties atklāto atlasi tikai atzīmētajai(-ām) lietotāja lomai(-ām). Ja neatzīmēsiet nevienu lomu, atklātie dati nekad netiks saglabāti.

en: &lt;Any&gt;
lv: &lt;Jebkurš&gt;

en: Unfiltered text
lv: Nefiltrēts teksts
