Views (7.x-3.14) - en to sq translation catalogue (131 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Replies
sq: Përgjigje

en: Closed
sq: I mbyllur

en: List
sq: Lista

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: footer
sq: fundi

en: Comments
sq: Komente

en: More
sq: Akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Version
sq: Versioni

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Hierarchy
sq: Gjerarkia

en: Required
sq: Kërkohet

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Book
sq: Libri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: settings
sq: rregullimet

en: header
sq: kreu

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Menu
sq: Menuja

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Error
sq: Gabim

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Signature
sq: Firma

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Term name
sq: Emri i termit

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Count
sq: Numri

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: %time ago
sq: %time më parë

en: System
sq: Sistemi

en: node
sq: nyjë

en: Recent posts
sq: Dërgimet e fundit

en: Table
sq: Tabela

en: Other
sq: Tjetër

en: Users
sq: Përdorues

en: Referrer
sq: Referues

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Filters
sq: Filtrat

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Recent comments
sq: Komentet e fundit

en: Profile
sq: Profili

en: Operation
sq: Veprimi

en: reply
sq: përgjigju

en: Tracker
sq: Gjurmues

en: comments
sq: komente

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Show
sq: Shfaq

en: Full text
sq: Teksti i plotë

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Parent term
sq: Termi prind

en: revert
sq: rikthe

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.

en: Permission
sq: Të drejta

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Rearrange
sq: Resistemo

en: Aggregator
sq: Agregues

en: Context
sq: Konteksti

en: Taxonomy vocabulary
sq: Fjalori i Taksonomisë

en: Default order
sq: Renditja e prezgjedhur

en: Or
sq: ose

en: sort by @s
sq: rendit sipas @s

en: and
sq: dhe

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Localization
sq: Gjuha

en: No fields available.
sq: Asnjë fushë në dispozicion.

en: Poll
sq: Sondazhi

en: contact
sq: kontakti

en: Popular content
sq: Përmbajtja e vizituar më shpesh

en: Content translation
sq: Përkthimi i përmbajtjes
