Views (for Drupal 7) (7.x-3.16-rc1) - en to et translation catalogue (1251 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: enabled
et: lubatud

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: approve
et: kiida heaks

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Last Post
et: Uusim postitus

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: On
et: Sees

en: For
et: Jaoks

en: Tags
et: Sildid

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: settings
et: sätted

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: header
et: päis

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: Core
et: Tuum

en: Add new
et: Lisa uus

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Picture
et: Pilt

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Files
et: Failid

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Separator
et: Eraldaja

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: term
et: termin

en: All
et: Kõik

en: Access log
et: Kasutuslogi

en: Active
et: Aktiivne

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: CSS class
et: CSS klass

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Selected
et: Valitud

en: Aggregator feed
et: Agregaatori voog

en: Aggregator item
et: Agregaatori element

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Log message
et: Logiteade

en: Session ID
et: Seansi ID

en: File ID
et: Faili ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Advanced
et: Täpsem

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Maximum
et: Maksimum

en: Sortable
et: Sorditav

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Month
et: Kuu

en: System
et: Süsteem

en: Current
et: Praegune

en: Desc
et: Kahanev

en: OR
et: VÕI

en: node
et: postitus

en: Recent posts
et: Hiljutised postitused

en: Recent posts for %1
et: %1 hiljutised postitused

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: Other
et: Muu

en: Align
et: Joondus

en: Basic
et: Lihtne

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Case
et: Tõst

en: Users
et: Kasutajad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Both
et: Mõlemad

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Administer views
et: Vaadete haldamine

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Exposed Filters
et: Filtreid näidatakse

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Profile
et: Profiil

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Tracker
et: Jälgija

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: with comments
et: kommentaaridega

en: without comments
et: ilma kommentaarideta

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: comments
et: kommentaarid

en: Full
et: Täielik

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Hidden
et: Peidetud

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Show
et: Näita

en: Other queries
et: Muud päringud

en: Timer
et: Taimer

en: in
et: hulgas

en: Messages
et: Sõnumid

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Query
et: Päring

en: Block name
et: Ploki nimi

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Alignment
et: Joondus

en: Link label
et: Lingi silt

en: author
et: autor

en: AND
et: JA

en: views
et: vaated

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: What links here
et: Mis viitab siia

en: Seconds
et: Sekundid

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: or
et: või

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: revert
et: tühista

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: Relationships
et: Seosed

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Seos

en: relationships
et: suhted

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Translations
et: Tõlked

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Ok
et: Olgu

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Storage
et: Ladu

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Information
et: Andmed

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Text area
et: Tekstiala

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: Exceptions
et: Erandid

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Global
et: Globaalne

en: Image gallery
et: Galerii

en: Thread
et: Lõim

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Distinct
et: Erinev

en: Extension
et: Laiendus

en: Space
et: Ruum

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Provided by
et: Allikas

en: <Any>
et: &lt;suvaline&gt;

en: Rearrange
et: Järjesta

en: empty
et: tühi

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Cancel link
et: Tühistamise link

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Context
et: Kontekst

en: Pager
et: Lehitseja

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: Selection type
et: Valiku liik

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Or
et: Või

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Link class
et: Lingi klass

en: regex
et: regulaaravaldis

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Not promoted
et: Pole esile tõstetud

en: Not sticky
et: Pole kleepuv

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
et: Kuva kommentaaride sügavust, kui see on lõimitud.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
et: Sorteeri lõimimise järjekorras. See hoiab alamkommentaarid koos oma vanematega.

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: Provide a simple link to reply to the comment.
et: Paku linki kommentaarile vastamiseks.

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: field
et: väli

en: nodes
et: postitused

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Target
et: Siht

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: Radios
et: Raadionupud

en: starting from @count
et: alates @count

en: Embed
et: Manus

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: User account
et: Kasutajakonto

en: More link path
et: Lingi "Rohkem" teekond

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Not defined
et: Ei ole defineeritud

en: Validator
et: Valideerija

en: Debugging
et: Silumine

en: Inherit
et: Päri

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: Invalid display id @display
et: Ebakorrektne kuva id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
et: Viga: @table > @field käitlejat ei eksisteeri!

en: Do not use a relationship
et: Ära kasuta relatsiooni

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: The cache has been cleared.
et: Vahemälu on tühjendatud.

en: of
et: /

en: Title field
et: Tiitli väli

en: translate
et: Tõlgi

en: No link
et: Link puudub

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Starts with
et: Algab millega

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Decimal point
et: punkt

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on määratud õiguse sõne.

en: Comma
et: koma

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Link this field to its user
et: Lingi see väli tema kasutaja juurde

en: Use default RSS settings
et: Kasuta RSS vaikimisi seadeid

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: The node ID of the node.
et: Sisuelemendi ID

en: Tab weight
et: Saki kaal

en: No role
et: Roll puudub

en: View link
et: Vaatamise link

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Filter the view to the currently logged in user.
et: Filtreeri see vaade hetkel sisseloginud kasutaja jaoks.

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Has Avatar
et: Avatariga

en: Capitalize first letter
et: Muuda esimene täht suureks

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Sum
et: Summa

en: sorted by
et: sorteeritud

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: Numeric
et: Numbriline

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Add comment link
et: Lisa kommenteerimise link

en: Changes cannot be made to a locked view.
et: Lukustatud vaatesse muutusi teha ei saa.

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Broken/missing handler
et: Katkine/puuduv handler

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Current node's creation time
et: Antud sisuelemendi loomise aeg

en: Current node's update time
et: Antud sisuelemendi uuendamise aeg

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend

en: Glossary mode
et: Sõnastiku režiim

en: Character limit
et: Tähemärkide piirang

en: No transform
et: Transformatsioon puudub

en: Upper case
et: Suurte tähtedega

en: Lower case
et: Väikeste tähtedega

en: Capitalize each word
et: Muuda iga sõna esimene täht suureks

en: Transform spaces to dashes in URL
et: Muuda URL-is tühikud kriipsudeks

en: Link path
et: Lingi teekond

en: The CSS class to apply to the link.
et: Lingile lisatav CSS klass.

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Suffix text
et: Järelliite tekst

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
et: Tekst mida kuvada peale viidet. HTML-i kasutamine on lubatud.

en: Trim only on a word boundary
et: Poolita ainult sõnade vahelt

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: Field can contain HTML
et: Väli võib sisaldada HTML-i

en: File size display
et: Faili suuruse kuvamine

en: Formatted (in KB or MB)
et: Vormindatud (kB või MB)

en: Time ago (with "ago" appended)
et: Aega tagasi (koos sõnaga "tagasi")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
et: Ajaperiood (koos sõnaga "tagasi/alates")

en: Round
et: Ümarda

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
et: Määra, mitu komakohta näidata.

en: What single character to use as a decimal point.
et: Mis tähemärkki kasutada numbris kümnendkoha märkimiseks.

en: What single character to use as the thousands separator.
et: Mis tähemärkki kasutada tuhandete eraldajana.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri ette. Näiteks valuuta sümbol.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri järele. Näiteks valuuta sümbol.

en: Simple separator
et: Lihtne eraldaja

en: Display as link
et: Kuva lingina

en: Operator identifier
et: Operaatori identifikaator

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
et: Seda kuvatakse URL-is peale ? märki antud operaatori tähistamiseks

en: Filter identifier
et: Filtri identifikaator

en: Remember
et: Jäta meelde

en: Remember the last setting the user gave this filter.
et: Jäta meelde kasutaja poolt viimati teostatud filtri valik.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
et: Nähtavaks muudetud filtri jaoks on vajalik määrata unikaalne identifikaator.

en: This identifier is not allowed.
et: Selline identifikaator ei ole lubatud.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
et: Kuupäev masinloetavas formaadis. Eelistatult CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: not in
et: pole hulgas

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: has word
et: sisaldab sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: has all
et: sisaldab kõike

en: begins
et: algab

en: ends
et: lõppeb

en: Require this relationship
et: Nõua selle seose olemasolu

en: desc
et: kahanev

en: Broken
et: Katkine

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: Unable to preview due to validation errors.
et: Valideerimisvigade tõttu ei ole eelvaatlus võimalik.

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
et: Lukustus on eemaldatud ning vaate muutmine on nüüd võimalik.

en: Paste view code here
et: Kleebi vaate kood siia

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Go to the real page for this display
et: Mine selle kuva tegelikule lehele

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Missing style plugin
et: Puuduv stiili plugin

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: View analysis
et: Vaate analüüs

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Rearrange @type
et: Järjesta @type ümber

en: Broken field @id
et: Katkine väli @id

en: There are no @types available to add.
et: Lisamiseks pole ühtegi tüüpi @types.

en: Configure extra settings for @type %item
et: Konfigureeri @type %item lisaseadeid

en: Clear Views' cache
et: Views'i puhvri tühjendamine

en: Add Views signature to all SQL queries
et: Lisa vaate signatuur igale SQL päringule

en: Disable views data caching
et: Lülita vaate andmete vahemällu salvestamine välja

en: Error: missing @component
et: Viga: puudub @component

en: View analysis can find nothing to report.
et: Vaate analüüs ei leidnud midagi raporteerida.

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
et: Kuvab lühikokkuvõtet vorminguta, valikuliselt üksteise all või järjekorras.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on üks järgnevaist rollidest.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The title of the aggregator item.
et: Agregaatori elemendi pealkiri.

en: The link to the original source URL of the item.
et: Link elemendi originaal allika URL-ile.

en: The author of the original imported item.
et: Originaal sisu importija nimi.

en: The actual content of the imported item.
et: Imporditud elemendi tegelik sisu.

en: Feed ID
et: Voo ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
et: Agregaatori voo unikaalne ID.

en: The title of the aggregator feed.
et: Agregaatori voo pealkiri.

en: The link to the source URL of the feed.
et: Link voo allika URL-ile.

en: The date the feed was last checked for new content.
et: Kuupäev, mil voo uuendusi viimati kontrolliti.

en: The description of the aggregator feed.
et: Agregaatori elemendi kirjeldus.

en: The book the node is in.
et: Raamat, kuhu see sisu kuulub.

en: The weight of the book page.
et: Raamatu lehe kaal

en: The parent book node.
et: Raamatu vanemelement.

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
et: Kommentaari autori nimi. Seda on võimalik kuvada lingina tema kodulehele.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
et: Kommentaari autori veebilehe aadress. Võimalik renderdada lingina. On tühi, kui autor on registreerunud kasutaja.

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: The User ID of the comment's author.
et: Kommentaari autori ID.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: Updated/commented date
et: Uuendamise/kommenteerimise kuupäev

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Display the comment as RSS.
et: Näita kommentaari RSS-ina.

en: Link to contact page
et: Link kontakti lehele

en: Provide a simple link to the user contact page.
et: Lisa lihtne link kasutaja kontakilehele.

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: Whether or not the node is published.
et: Kas sisuelement on avalik või mitte.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: The log message entered when the revision was created.
et: Redaktsiooni loomisel sisestatud logiteade.

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Provide a simple link to revert to the revision.
et: Pakub lihtsat linki redaktsiooni ennistamiseks.

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: Total views
et: Vaatamisi kokku

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Most recent view
et: Kõige viimane vaatamine

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
et: Kuva kõik taskonoomia terminid mis on seostatud sisuelemendiga valitud sõnastikest.

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: Outdated
et: Vananenud

en: The user ID
et: Kasutaja ID

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
et: Antud kasutaja e-posti aadress. Seda välja ei kuvata tavaliselt kasutajale, seega ole selle kasutamisel ettevaatlik.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: User ID from URL
et: Kasutaja ID URL-ist

en: User ID from logged in user
et: Sisseloginud kasutaja ID

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: Provide custom text or link.
et: Lisa kohandatud tekst või link.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: No user
et: Ükski kasutaja

en: Link this field to new comments
et: Viita see väli uutele kommentaaridele

en: contact
et: kontakt

en: Contact %user
et: Võta kasutajaga %user ühendust

en: Unknown language
et: Tundmatu keel

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: Check for new comments as well
et: Kontrolli ka uusi kommentaare

en: Alternative sort
et: Alternatiivne sortimine

en: Alternate sort order
et: Alternatiivse sortimise järjekord

en: On empty input
et: Tühja sisendi puhul

en: Show None
et: Ära kuva midagi

en: Display score
et: Kuva skoor

en: Link this field to download the file
et: Lingi see väli failili allalaadimiseks

en: No vocabulary
et: Sõnastik puudub

en: Link this field to its term page
et: Seosta see väli tema termi lehega

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Show hierarchy in dropdown
et: Näita rippvalikus hierarhiat

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Select terms
et: Vali termid

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
et[0]: Ei ole võimalik leida terminit: @terms
et[1]: Ei ole võimalik leida termineid: @terms

en: Is the logged in user
et: On sisseloginud kasutaja

en: Usernames
et: Kasutajanimed

en: Enter a comma separated list of user names.
et: Sisesta komaga eraldatud nimekiri kasutajanimedest.

en: Also look for a node and use the node author
et: Otsi ka sisuelementi ning kasuta selle autorit

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict user based on role
et: Piira kasutajat rolli põhiselt

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
et: Kui ühtegi rolli pole valitud, on kasutajad kõikidest rollidest lubatud.

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: No role(s) selected
et: Ühtegi rolli pole valitud

en: Multiple roles
et: Mitu rolli

en: You must select at least one role if type is "by role"
et: Tüübi "rolli järgi" puhul peab valima vähemalt ühe rolli

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: Query results
et: Päringu tulemused

en: The length of time raw query results should be cached.
et: Päringu tulemuste vahemälus hoidmise aeg.

en: Rendered output
et: Esitamisväljund

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
et: HTML väljundi vahemälus hoidmise aeg.

en: Broken field
et: Katkine väli

en: Change the title that this display will use.
et: Muuda selle kuva pealkirja.

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Change settings for this access type.
et: Muuda selle ligipääsutüübi seadeid.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Change settings for this caching type.
et: Muuda selle puhverdamistüübi seadeid.

en: Link display
et: Lingi kuva

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Create more link
et: Lisa link "rohkem"

en: Access restrictions
et: Ligipääsu piirangud

en: Access options
et: Ligipääsu valikud

en: Caching options
et: Vahemälu valikud

en: Display even if view has no result
et: Kuva isegi siis kui vaade ei sisalda tulemusi

en: How should this view be styled
et: Kuidas peaks see vaade olema kujundatud

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Row style options
et: Rea stiili valikud

en: How should each row in this view be styled
et: Kuidas peaks iga rida selles vaates olema kujundatud

en: Put the exposed form in a block
et: Kasuta nähtavat vormi plokina

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
et: Kuva "@display" kasutab välju, kuid neid pole lisatud või on kõik peidetud.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
et: Kuva "@display" kasutab teekonda, kuid teekond on määramata.

en: Exposed form: @view-@display_id
et: Nähtavaks muudetud filtrivorm: @view-@display_id

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: Inherit exposed filters
et: Päri nähtavaks muudetud filtrid

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad

en: Block admin description
et: Ploki kirjeldus haldurile

en: Using the site name
et: Kasutatakse saidi nime

en: Use the site name for the title
et: Kasuta saidi nime tiitlina

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: Tab: @title
et: Sakk: @title

en: Change settings for the parent menu
et: Muuda vanem-menüü seadeid

en: The menu path or URL of this view
et: Selle vaate menüüteekond või URL

en: Menu item entry
et: Menüü sissekanne

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: Default tab options
et: Vaikimisi saki valikud

en: Already exists
et: Juba eksisteerib

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
et: "%" märk ei ole teekonna esimeses segmendis lubatud.

en: Title is required for this menu type.
et: Pealkiri on selle menüü tüübi puhul kohustuslik.

en: Inline fields
et: Inline väljad

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
et: Võid valikuliselt täpsustada välja, mille järgi andmeid rühmitada. Jäta tühjaks, et mitte rühmitada.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
et: Kujundus @style nõuab rea stiili, kuid rea plugin ei toimi.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
et: Horisontaalne joondus paigutab elemendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga paremale. Vertikaalne joondus paigutab elemenendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga alla.

en: RSS description
et: RSS kirjeldus

en: This will appear in the RSS feed itself.
et: See ilmub RSS voos endas.

en: Display record count with link
et: Kuva tulemuste arvu koos lingiga

en: Override number of items to display
et: Kirjuta üle kuvatavate elementide hulk

en: Display items inline
et: Kuva elemente ühel real

en: You need at least one field before you can configure your table settings
et: Enne tabeli seadistamist on vaja lisada vähemalt üks väli

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
et: (Kleepuva päise mõjud on aktiivsed ainult live väljundis, mitte allpool olevas eelvaates.)

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: @current of @max
et: @current / @max

en: - All -
et: - Kõik -

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: Filter criteria
et: Filtri tingimused

en: Standard deviation
et: Standardhälve

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: Content translation
et: Sisu tõlkimine

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: <No value>
et: väärtus puudub

en: (first item is 0)
et: (esimene element on 0)

en: (start from last values)
et: (alusta viimastest väärtustest)

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Content statistics
et: Sisu statistika

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
et: Lingi target väärtus _blank, _parent või iframe-i nimi. Seda välja kasutatakse harva.

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend

en: Count the number 0 as empty
et: Loe number 0 tühjaks vastuseks

en: Hide if empty
et: Peida kui tühi

en: Starting value
et: Algväärtus

en: Specify the number the counter should start at.
et: Määra, mis numbrist loendur peaks algama

en: Does not start with
et: Ei alga

en: not_begins
et: ei_alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: not_ends
et: ei lõppe

en: The view %name has been saved.
et: Vaade %name on salvestatud.

en: Jump menu
et: Hüpikmenüü

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
et: Kommenteerija e-posti aadress. Registreeritud kasutaja puhul on see tühi.

en: The taxonomy term ID for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud ID.

en: The taxonomy term name for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud nimi.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
et: Sõnaraamatu nimi kuhu see term kuulub.

en: The name of the role.
et: Rolli nimi.

en: Hide empty fields
et: Peida tühjad väljad

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
et: Ära kuva tühjasid väljasid ega tühjade väljade silte ja märgistust.

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: This identifier is used by another handler.
et: See identifikaator on juba kasutusel teise handleri poolt.

en: Length is shorter than
et: Pikkus on lühem kui

en: shorter than
et: lühem kui

en: Length is longer than
et: Pikkus on pikem kui

en: longer than
et: pikem kui

en: SQL Query
et: SQL päring

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
et: Päring genereeritakse ning käivitatakse Drupal andmebaasi API abil.

en: revision user
et: redaktsiooni kasutaja

en: Exposed form
et: Avaldatud vorm

en: Cancel account
et: Konto kustutamine

en: Inherit pager
et: Päri pager

en: Render pager
et: Kuva lehekülgede loendit

en: Render
et: Renderdatud

en: Full content
et: Kogu sisu

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et[0]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse vähemalt ühe tähemärgi pikkuse võtmesõna.
et[1]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse võtmesõna, milles on vähemalt @count tähemärki.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Remove this display
et: Eemalda see kuva

en: Operator to use on all groups
et: Operaator, mida kasutada kõigi gruppide jaoks

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
et: Kas "grupp 0 AND grupp 1 AND grupp 2" või "grupp 0 OR grupp 1 OR grupp 2", jne

en: Remove group @group
et: Eemalda grupp @group

en: Default group
et: Vaikimisi grupp

en: Group @group
et: Grupp @group

en: Ungroupable filters
et: Grupeerimatud filtrid

en: Basic exposed form
et: Lihtne nähtavaks muudetud filtrivorm

en: Input required
et: Täitmine nõutud

en: Display all items
et: Kuva kõik kirjed

en: Display a specified number of items
et: Kuva ette antud arv kirjeid

en: Display a limited number items that this view might find.
et: Kuva piiratud kogus elemente, mida see vaade leida võib.

en: Paged output, full pager
et: Lehekülgedeks jaotatud väljund, täielik pager

en: Paged output, full Drupal style
et: Pageriga väljund, täielikult Drupali stiilis

en: Paged output, mini pager
et: Lehekülgedeks jaotatud väljund, mini pager

en: Name (raw)
et: Nimi (toores)

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Change the machine name of this display.
et: Muuda selle kuva masinnime.

en: Change settings for this pager type.
et: Muuda selle pageri tüübi seadeid.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
et: Väljade grupeerimine ja agregeerimine (arvutamine)

en: Exposed form style
et: Nähtava vormi stiil

en: Select the kind of exposed filter to use.
et: Vali millist nähtavaks muudetud filtrit kasutada.

en: The machine name of this display
et: Selle kuva masinnimi

en: This is machine name of the display.
et: See on selle kuva masinloetav nimi.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
et: Kui lubatud, võivad mõned väljad muutuda kättesaadamatuks. Kõik väljad, mis on grupeerimiseks valitud, ühendatakse ühte kirjesse kindla väärtuse järgi. Teiste agregeerimiseks valitud väljade peal rakendatakse kindlat funktsiooni. Näiteks võid sa postitused grupeerida pealkirja järgi ja loendada nid-d, et leida dubleerivad pealkirjad.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
et: <strong>Oluline!</strong> Sa oled muutnud kuva masinnime. Kõik, mis on sellele kuvaga spetsiifiliselt seotud, võib kuni nende uuendamiseni lakata töötamast. Et näha selle kujunduse soovitusi, pead vaate salvestama.

en: Exposed Form
et: Nähtavaks muudetud filtrivorm

en: Exposed form options
et: Nähtavaks muudetud filtrivormi valikud

en: Pager options
et: Pageri valikud

en: Display id should be unique.
et: Kuva id peab olema unikaalne.

en: Include reset button
et: Lisa lähtestamise nupp

en: Reset button label
et: Lähtestamise nupu silt

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
et: Reset nupu tekst, mida näidatakse nähtavaks muudetud filtrivormil.

en: Text on demand
et: Tekst nõudmisel

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
et: Vahele jäetavate kirjete arv. Näiteks, kui see väli on kolm, jäetakse kolm esimest kirjet vahele ning neid ei kuvata.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
et: Lehekülgede koguarv. Jäta tühjaks, et näidata kõiki lehekülgi.

en: Exposed options
et: Avalikud valikud

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
et: Nende valikute avalikustamine võimaldab kasutajal määrata vaate kuvamisel oma väärtused avalikustatud vormis.

en: Expose items per page
et: Avalikusta kirjete arv lehel

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
et: Kui valitud, võib kasutaja määrata, mitut kirjet vaate ühel leheküljel kuvada.

en: Items per page label
et: Silt elementide arv lehel kuvamiseks

en: Expose Offset
et: Avalikusta nihe

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
et[0]: Mini pager, @count element, jäta vahele @skip
et[1]: Mini pager, @count elementi, jäta vahele @skip

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
et[0]: Mini pager, @count element
et[1]: Mini pager, @count elementi

en: All items, skip @skip
et: Kõik elemendid, jäta vahele @skip

en: All items
et: Kõik kirjed

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
et[0]: @count element, jäta vahele @skip
et[1]: @count elementi, jäta vahele @skip

en: @count item | @count items
et[0]: @count element
et[1]: @count elementi

en: Group results together
et: Grupeeri tulemused

en: Update preview
et: Uuenda eelvaadet

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: Use absolute link (begins with "http://")
et: Kasuta absoluutset linki (algusega "http://")

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
et: CSS klassi nimed võivad sisaldada ainult tähti, numbreid ning sidekriipsu.

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
et: Kui märgitud, saab kasutaja määrata, mitu kirjet tuleks algusest vahele jätta.

en: Link field
et: Lingi väli

en: Attachment before
et: Manus enne

en: Attachment after
et: Manus pärast

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
et: Handler @handler proovis lisada täiendavat välja @identifier kuid tabelit @table ei olnud võimalik lisada!

en: Row class
et: Rea klass

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: Unknown content type
et: Tundmatu sisutüüp

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Fixed value
et: Fikseeritud väärtus

en: Asc
et: Kasvav

en: Access the views administration pages.
et: Ligipääs vaadete administreerimise lehtedele

en: Bypass access control when accessing views.
et: Vaadete kuvamisel möödahiilimine ligipääsusätetest.

en: Add new view
et: Lisa uus vaade

en: Label HTML element
et: Märgendi HTML element

en: Place a colon after the label
et: Paiguta koolon märgendi järele

en: Wrapper HTML element
et: Ümbritsev HTML element

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Add default classes
et: Lisa vaikimisi klassid

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
et: Kasuta välja, tema sildi ja sisu tähistamiseks vaikimisi klasse.

en: Use absolute path
et: Kasuta absoluutset teekonda

en: Rel Text
et: Rel atribuudi tekst

en: Preserve certain tags
et: Säilita teatud tagid

en: Format plural
et: Mitmuse formaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
et: Märgistatuna  käsitletakse mitmusvormi eraldi.

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Plural form
et: Mitmuse vorm

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
et: Mitmuse puhul kasutatav tekst, mis asendab @count puhul väärtuse.

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: selle vaate unikaalne masinloetav nimi. See tohib sisaldada ainult väiketähti, numbreid ja allkriipsu.

en: Weight for @display
et: @display kaal

en: Translation method
et: Tõlkemeetod

en: The unique ID of the aggregator item.
et: Agregaatori elemendi unikaalne ID.

en: The guid of the original imported item.
et: Originaalse imporditud elemendi guid.

en: Date and time of when the comment was created.
et: Kommentaari loomise kuupäev

en: Date and time of when the comment was last updated.
et: Kommentaari uuendamise kuupäev.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
et: Kas kommentaar on kinnitatud (või ootab endiselt modereerimist)

en: Approved comment
et: Lubatud kommentaar

en: Last comment CID
et: Viimase kommentaari CID

en: Last Comment
et: Viimane kommentaar

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: File Usage
et: Failikasutus

en: The module managing this file relationship.
et: Faili seost haldav moodul.

en: The type of entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi tüüp.

en: The number of times the file is used by this entity.
et: Faili kasutuskordade hulk antud olemi poolt.

en: Group column
et: Grupeerimisväli

en: Group columns (additional)
et: Grupeeri väljasid (täiendav)

en: Display error message
et: Kuva veateadet

en: No comment
et: Kommentaare pole

en: Comment or document this display.
et: Kommenteeri või dokumenteeri seda kuva.

en: Query settings
et: Päringu sätted

en: The name and the description of this display
et: Selle kuva nimi ja kirjeldus

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
et: See nimi ilmub ainult haldusliideses selle vaate juures.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
et: See kirjeldus on näha ainult haldusliideses selle vaate juures.

en: This display's comments
et: Selle kuva kommentaar

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
et: Seda väärtust näeb ainult Views UI kasutajaliideses, seda võib kasutada selle kuva dokumenteerimiseks. Siia võid jätta märkmeid teistele praegustele või tulevastele halduritele selle kuva seadistamise põhjuste ja viisi kohta.

en: Query options
et: Päringu valikud

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
et: Kuva nimed võivad kasutada tähti, numbreid ja alakriipse.

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
et: Tekst, mida näidata tulemuste asemel seni kuni kasutaja valib ja rakendab mõnda nähtavaks muudetud filtrit.

en: Include all items option
et: Kõigi kirjete vaatamise võimalus

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
et: Kui valitud, kuvatakse lisanupp kõigi kirjete kaasamiseks vaatesse.

en: Disable SQL rewriting
et: Keela SQL-i ümberkirjutamine

en: Field Language
et: Välja keel

en: The class to provide on each row.
et: Klass, mis määratakse igale reale.

en: Table summary
et: Tabeli kokkuvõte

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
et: Klass ümbritseva elemendi jaoks, nimekirjast väljaspool.

en: List class
et: Nimekirja klass

en: The class to provide on the list element itself.
et: Klass nimekirja elemendi enda jaoks.

en: Approve link
et: Luba link

en: Content access
et: Juurdepääs sisule

en: Content revisions
et: Sisu redaktsioonid

en: %time hence
et: %time alates

en: Bypass views access control
et: Viewsi ligipääsureeglitest möödahiilimine

en: No results behavior
et: Käitumine, kui tulemusi pole

en: Edit @section
et: Toimeta @section

en: Add view from template
et: Lisa vaade mallist

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
et: Kui filtri väärtus <em>EI SISALDU</em>URL-is

en: Exception value
et: Erindi väärtus

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
et: Kui filtri väärtus <em>SISALDUB</em> URL-is või on rakendatud vaikeväärtust

en: Provide title
et: Kasuta pealkirja

en: Specify validation criteria
et: Määra valideerimistingimused

en: Action to take if filter value does not validate
et: Tegevus, kui filtri väärtus ei valideeru

en: Display all results for the specified field
et: Näita kõiki vastava välja tulemusi

en: Provide default value
et: Kasuta vaikeväätust

en: Show "Page not found"
et: Näita "Lehte ei leitud"

en: Display a summary
et: Kuva kokkuvõtet

en: Number of records
et: Kirjete arv

[ctx: Sort order]
en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Date
et: Kuupäeva järgi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
et: Kui valitud, siis kasutajad võivad sisestada mitu väärtust formaadis 1+2+3 (VÕI jaoks) või 1,2,3 (JA jaoks).

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
et: Tähestikuline sortimine

en: Create a label
et: Loo märgend

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
et: Võimalda see väli laadida peidetuna. Seda võimalust kasutatakse tihti väljade grupeerimiseks või selle välja väärtuse kasutamiseks tekstiasendajana mingis teises väljas.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
et: Vali HTML element millega see väli ümbritseda. Näiteks H1, H2, jne.

en: Create a CSS class
et: Loo CSS klass

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
et: Vali HTML element millega see silt ümbritseda. Näiteks H1, H2, jne.

en: Rewrite results
et: Kirjuta tulemused ümber

en: Replace spaces with dashes
et: Asenda tühikud sidekriipsudega

en: External server URL
et: Välise serveri URL

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
et: Lingib välisele serverile kasutades absoluutset URL-i: näiteks 'http://www.example.com' või 'www.example.com'.

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
et: Teisenda reavahetused HTML &lt;br&gt; tagideks

en: No results text
et: Tekst, mida näidatakse tulemuste puudumise korral

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
et: Võimalda kuvada "tulemusi ei leitud" teksti, kui väli sisaldab numbrit 0.

en: Time hence
et: Aeg alates

en: Time hence (with "hence" appended)
et: Aeg alates (koos sõnaga "alates")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (tuleviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (mineviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Full data (unserialized)
et: Täielikud andmed (serialiseerimata)

en: Full data (serialized)
et: Täielikud andmed (serialiseeritud)

en: A certain key
et: Teatud võti

en: Which key should be displayed
et: Milline võti peaks olema nähtav

en: How many different units to display in the string.
et: Kui palju erinevaid ühikuid stringis kuvada.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
et: See filter ei ole nähtavaks muudetud. Selleks, et kasutajatel oleks võimalus seda muuta, muuda filter nähtavaks.

en: Expose filter
et: Muuda filter nähtavaks

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
et: See filter on nähtavaks muudetud. Kui sa selle peidad, siis ei ole kasutajatel võimalik seda muuta.

en: Hide filter
et: Peida filter

en: Expose operator
et: Muuda operaator nähtavaks

en: Allow the user to choose the operator.
et: Luba kasutajal valida operaatorit.

en: Allow multiple selections
et: Luba mitu valikut

en: Enable to allow users to select multiple items.
et: Luba kasutajatel mitme välja valimine

en: Remember the last selection
et: Jäta viimati tehtud valik meelde

en: Enable to remember the last selection made by the user.
et: Lülita sisse kasutaja viimase valiku meelde jätmiseks.

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
et: Sorteering ei ole nähtavaks muudetud. Muuda see nähtavaks, et kasutajatel oleks võimalik seda muuta.

en: Expose sort
et: Muuda sorteering nähtavaks

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
et: See sorteering on nähtav. Seda peites ei saa kasutajad seda enam muuta.

en: Hide sort
et: Peida sorteering

en: Provide description
et: Lisa kirjeldus

en: Save & exit
et: Salvesta ja välju

en: Continue & edit
et: Jätka ja muuda

en: Update "@title" choice
et: Uuenda valikut "@title"

en: Update "@title" choice (@number)
et: Uuenda valikut "@title" (@number)

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
et: Muuda oma vaate kuvasid või lisa uusi kuvasid.

en: edit view name/description
et: muuda vaate nime/kirjeldust

en: analyze view
et: analüüsi vaadet

en: clone view
et: klooni vaade

en: export view
et: ekspordi vaade

en: delete view
et: kustuta vaade

en: Add !display
et: Lisa !display

en: Auto preview
et: Automaatne eelvaade

en: Preview with contextual filters:
et: Kontekstifiltrite eelvaade:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
et: Eralda kontekstifiltri väärtused "/" märgiga, näiteks 40/12/10.

en: Apply and continue
et: Rakenda ja jätka

en: @current of @total
et: @current / @total

en: All displays (except overridden)
et: Kõik kuvad (välja arvatud üle kirjutatud kuvad)

en: All displays
et: Kõik kuvad

en: This @display_type (override)
et: See @display_type (kirjuta üle)

en: Create new filter group
et: Lisa filtrigrupp

en: No filters have been added.
et: Filtreid ei ole lisatud.

en: Drag to add filters.
et: Lohista filtrite lisamiseks.

en: Add and configure @types
et: Lisa ja seadista valitud @types

en: Configure @type: @item
et: Konfigureeri @type: @item

en: Show filters on the list of views
et: Näita filtreid Vaadete loetelus

en: Show advanced help warning
et: Näita teadet "Täiendatud abi" kohta

en: Live preview settings
et: Live eelvaate seaded

en: Automatically update preview on changes
et: Muudatusi tehes uuenda eelvaadet automaatselt

en: Show information and statistics about the view during live preview
et: Kuva live eelvaates vaate kohta käivat infot ja statistikat

en: Above the preview
et: Eelvaate kohal

en: Below the preview
et: Eelvaate all

en: Show the SQL query
et: Näita seda SQL päringut

en: Show performance statistics
et: Näita soorituse statistikat

en: Master
et: Peamine

en: Display | Displays
et[0]: Kuva
et[1]: Kuvad

en: Unformatted list
et: Vormindamata nimekiri

en: HTML list
et: HTML nimekiri

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid

en: contextual filters
et: kontekstipõhised filtrid

en: Contextual filter
et: Kontekstifilter

en: contextual filter
et: kontekstipõhine filter

en: filter criteria
et: filtri kriteerium

en: Filter criterion
et: Filtri kriteeriumid

en: filter criterion
et: filtri tingimus

en: no results behavior
et: käitumine, kui tulemusi pole

en: The node ID.
et: Sisuelemendi ID.

en: The content title.
et: Sisu pealkiri.

en: The date the content was posted.
et: Sisu postitamise kuupäev.

en: Whether or not the content is sticky.
et: Kas sisu on esiletõstetud või mitte.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
et: Kas sisu on esiletõstetud. Esiletõstetud sisu eespool kuvamiseks sea see kahanevaks.

en: The aliased path to this content.
et: Selle sisu teekonna alias.

en: User has a revision
et: Kasutajal on versioon

en: All nodes where a certain user has a revision
et: Kõik sisuelemendid, millel on kindla kasutaja redaktsioon

en: Content revision is a history of changes to content.
et: Sisu redaktsioon on sisumuudatuste ajalugu.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
et: Seosta sisu redaktsioon kasutajaga, kes selle lõi.

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
et: Pakub lihtsat linki sisu redaktsiooni kustutamiseks.

en: Show a marker if the content is new or updated.
et: Kuvatakse markerit, kui sisu on uus või uuendatud.

en: Show only content that is new or updated.
et: Näidatakse ainult uut või uuendatud sisu.

en: Content ID from URL
et: Sisu ID URL-ist

en: Content authored
et: Sisu on loodud

en: View area
et: Vaate ala

en: Insert a view inside an area.
et: Sisesta vaade alasse.

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: Use field template
et: Kasuta välja templiiti

en: Multiple field settings
et: Mitmikvälja seaded

en: Display all values in the same row
et: Näita kõiki väärtusi samal real

en: Display @count value(s)
et: Kuva @count väärtus(t)

en: Raw @column
et: Puhas @column

en: Load default filter from term page
et: Lae vaikimisi filter termi lehelt

en: Change the way content is formatted.
et: Muuda sisu vormindust.

en: Change settings for this format
et: Muuda selle formaadi seadeid

en: Change the way each row in the view is styled.
et: Muuda viisi, kuidas vaate read on kujundatud.

en: Hide attachments in summary
et: Manused varjatakse kokkuvõttes

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
et: Vali, kas näidata manuseid kontekstipõhise filtri lühikirjelduses.

en: Attachment position
et: Manuste asetus

en: Block caching
et: Ploki puhverdamine

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
et[0]: @count element, jäta vahele @skip
et[1]: Pageriga, @count elementi, jäta vahele @skip

en: @count item | Paged, @count items
et[0]: @count element
et[1]: Pageriga, @count elementi

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele vaatele tehtud kohandused.

en: The view has been reverted.
et: See vaade on taastatud.

en: This action will permanently remove the view from your database.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle vaate andmebaasist.

en: Create a page
et: Loo sisuleht

en: Create a menu link
et: Loo menüülink

en: Include an RSS feed
et: Koos RSS vooga

en: Feed path
et: Voo asukoht

en: Feed row style
et: Voo rea stiil

en: Create a block
et: Loo plokk

en: of fields
et: väljadest

en: of type
et: tüüpi

en: tagged with
et: siltidega

en: full posts
et: täielikud sissekanded

en: titles
et: pealkirjad

en: titles (linked)
et: pealkirjad (lingitud)

en: Number of hits
et: Pöördumiste arv

en: Hide view
et: Peida vaade

en: @group (historical data)
et: @group (ajaloolised andmed)

en: Use path alias
et: Kasuta teekonna aliast

en: Unsorted
et: Segamini

en: Aggregation type
et: Agregeerimise tüüp

en: Allow multiple filter values to work together
et: Luba mitmel filtri väärtusel koos toimida

en: Customize field HTML
et: Kohanda välja HTML-i

en: Customize label HTML
et: Kohanda sildi HTML

en: Customize field and label wrapper HTML
et: Muuda välja ja silti ümbritseva elemendi HTML koodi

en: Remove whitespace
et: Eemalda tühemik

en: Hide rewriting if empty
et: Peida ümberkirjutus kui tühi

en: Thousands marker
et: Tuhandete märgis

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
et: Luba külastajatel seda filtrit muuta

en: Subquery namespace
et: Alampäringu nimeruum

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
et: Näita seda sorteerijat külastajale, lubades neil seda muuta.

en: This display is disabled.
et: Kuva on välja lülitatud.

en: reorder displays
et: muuda kuvade järjekorda

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
et: Viga: Kuva @display viitab pluginale '@plugin' aga see plugin hetkel ei ole saadaval.

en: view @display
et: vaata @display

en: clone @display_title
et: klooni @display_title

en: delete @display_title
et: kustuta @display_title

en: disable @display_title
et: keela @display_title

en: Aggregation settings
et: Agregeerimise seaded

en: Display extenders
et: Kuva laiendajad

en: Select extensions of the views interface.
et: Vali vaate liidese laiendused.

en: Configure aggregation settings for @type %item
et: Konfigureeri @type %item agregeerimisseadeid

en: Select the aggregation function to use on this field.
et: Vali selle välja puhul kasutatav agregeerimisfunktsioon.

en: Empty display extender
et: Tühja kuva laiendaja

en: Raw value from URL
et: Puhas väärtus URL-ist

en: Apply (all displays)
et: Lisa (kõikides kuvades)

en: Apply (this display)
et: Rakenda (see kuva)

en: The date of the most recent new content on the feed.
et: Kõige uuema olemi elemendi lisamise kuupäev.

en:  new
et:  uus

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
et: See on @group: @field alias.

en: @group (historical data): @field
et: @group (ajaloolised andmed): @field

en: Also known as: !also.
et: Tuntud ka kui: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
et: Delta - Kuvatakse kogumi(te)s: @bundles.

en: Today (page)
et: Täna (leht)

en: Today (block)
et: Täna (plokk)

en: Today's popular content
et: Tänane populaarne sisu

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
et: Automaatjätkamise või valiku vidinast valitud taksonoomiaterm.

en: Content with term
et: Sisu koos terminiga

en: Has taxonomy term ID
et: Omab taksonoomia termini ID-d

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
et: Kuva sisu, kui sellel on valitud klassifikatsiooni terminid.

en: Has taxonomy term
et: Omab taksonoomia terminit

en: Taxonomy terms on node
et: Taksonoomia terminid sisuelemendil

en: All taxonomy terms
et: Kõik klassifikatsioonitermid

en: Has taxonomy term ID (with depth)
et: Omab taksonoomia termini ID-d (koos sügavusega)

en: Has taxonomy terms (with depth)
et: Omab taksonoomia termineid (koos sügavusega)

en: @entity using @field
et: @entity kasutab @field

en: Taxonomy term ID from URL
et: Taksonoomia termini ID URL-ist

en: Path component
et: Teekonna komponent

en: Use aggregation
et: Lubada väljade koondamine

en: Display title may not be empty.
et: Kuva pealkiri ei tohi olla tühi.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
et: Kui filtri väärtus <em>EI OLE</em> saadaval

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
et: Kui filtri väärtus <em>ON</em> saadaval, muidu vaikeväärtus

en: Query Comment
et: Päringu kommentaar

en: Count DISTINCT
et: DISTINCT hulk

en: Show the empty text in the table
et: Kuva tabelis tühja teksti

en: Creator field
et: Autori väli

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
et: Väli, mida kasutatakse RSS elemendi loomiseks iga rea kohta.

en: Publication date field
et: Avaldamise kuupäeva väli

en: Hide empty column
et: Peida tühi tulp

en: The operator is invalid on filter: @filter.
et: Ebakorrektne operaator filtrile: @filter.

en: No valid values found on filter: @filter.
et: Puuduvad korrektsed väärtused filtrile: @filter.

en: View: @view - Display: @display
et: Vaade: @view - Kuva: @display

en: Overview of fields used in all views.
et: Vaadetes kasutatavate väljade ülevaade.

en: And/Or, Rearrange
et: Ning/või, ümberkorraldamine

en: Revert to default
et: Taasta vaikeseade

en: No fields have been used in views yet.
et: Selles vaates ei ole välju veel kasutatud.

en: Provide a simple link to approve the comment.
et: Lisa lihtne link kommentaari kinnitamiseks

en: Author uid
et: Autori uid

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
et: Seo iga @entity pildi kohta käiva väljaga @field.

en: The tid of a taxonomy term.
et: Klassifikatsioonitermi tid väärtus.

en: The user permissions.
et: Kasutaja õigused

en: First and last only
et: Ainult esimene ja viimane

en: Multiple-value handling
et: Mitmikväärtuste käsitlemine

en: You don't have translatable entity types.
et: Sul ei ole tõlgitavaid olemi tüüpe.

en: Use a pager
et: Kasuta leheküljenumbreid

en: Tokens related to views.
et: Vaadetega seotud tekstiasendajad.

en: The description of the view.
et: Vaate kirjeldus.

en: The title of current display of the view.
et: Praeguse vaate pealkiri.

en: The URL of the view.
et: Vaate URL.

en: -Select-
et: -Vali-

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
et: Kui sa vajad peale uid veel välju siis lisa comment: author suhe

en: Last comment uid
et: Viimase kommentaari uid

en: Use rendered output to group rows
et: Kasuta ridade grupeerimisel renderdatud väljundit

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
et: Sisselülitamisel kasutatakse ridade grupeerimisel renderdatud väljundit.

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
et: Siin väljas on võimalik kasutada HTML koodi. Järgnevad tekstiasendajad on lubatud:

en: Result summary
et: Tulemuse kokkuvõte

en: Use site default RSS settings
et: Kasuta saidi vaikimis RSS seadeid

en: Displays the link in contextual links
et: Kuvab linki kontekstipõhiste linkide juures

en: Grouping field Nr.@number
et: Grupeeringu väli Nr.@number

en: Display field as machine name.
et: Kuva välja masinloetava nimena.

en: Fields to be included as contextual links.
et: Väljad, mida kaasata kontekstipõhiste linkidena.

en: Include destination
et: Lisa sihtkoht

en: Display fields in a contextual links menu.
et: Kuva välju kontekstipõhiste linkide menüüs.

en: Used in views
et: Kasutatud vaadetes

en: Views plugins
et: Vaate pluginad

en: Overview of plugins used in all views.
et: Ülevaade pluginatest mis on kasutuses kõigis vaadetes.

en: Display "Access Denied"
et: Kuva "Ligipääs keelatud"

en: Timezone to be used for date output.
et: Kuupäevale rakendatav ajatsoon.

en: - Default site/user timezone -
et: - Vaikimisi saidi/kasutaja ajatsoon -

en: Filter type to expose
et: Nähtavaks muudetava filtri tüüp

en: Single filter
et: Üksikfiler

en: Grouped filters
et: Grupeeritud filtrid

en: grouped
et: grupeeritud

en: Choose fields to combine for filtering
et: Vali väljad mida kombineeritult filtreerimiseks kasutada

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
et: See filter ei toimi spetsiaalsete välja käitlejatega.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
et: Selle filtri kasutamiseks tuleb sul lisada mõned väljad.

en: @entity types
et: @entity tüübid

en: There is no lock on view %name to break.
et: Vaatel %name puudub lukustus.

en: &lt;Any&gt;
et: &lt;Kõik&gt;

en: There are no enabled views.
et: Ei ole lubatud vaateid.

en: Display fields as RSS items.
et: Kuva välju RSS elementidena.

en: - No value -
et: - Väärtust pole -

en: Provide a simple link to the revision.
et: Pakub lihtsat linki redaktsoonile.

en: The ID of the entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi ID.

en: The raw numeric user ID.
et: Numbriline kasutaja ID.

en: Unfiltered text
et: Filtreerimata tekst

en: Use path alias instead of internal path.
et: Kasuta teekonna aliast sisemise teekonna asemel.

en: Custom time values must be numeric.
et: Kohandatud ajaväärtused peavad olema numbrilised.

en: Change whether or not to display contextual links for this view.
et: Vali, kas näidata antud vaate juures kontekstipõhiseid linke.

en: Exposed filters in block displays require "Use AJAX" to be set to work correctly.
et: Plokis nähtavad filtrid vajavad korrektseks toimimiseks sätte "Kasuta AJAX-it" sisse lülitamist.

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
et: Määra pageri poolt näidatavate lehekülgede arv.

en: Query Tags
et: Päringu märgised

en: GUID settings
et: GUID seaded

en: GUID field
et: GUID väli

en: The globally unique identifier of the RSS item.
et: RSS elemendi globaalne identifikaator.

en: GUID is permalink
et: GUID on püsilink

en: The RSS item GUID is a permalink.
et: RSS elemendi GUID on permalink.

en: Add views row classes
et: Lisa vaatele rea klasse

en: Force using fields
et: Sunni väljade kasutamist

en: Use a custom %field_name
et: Kasuta kohandatud välja %field_name

en: Tracker - User
et: Jälgija - Kasutaja

en: No path is set
et: Teekonda ei ole määratud

en: Custom output for TRUE
et: Kohandatud väljund tõese tulemuse jaoks

en: Custom output for FALSE
et: Kohandatud väljund väära tulemuse jaoks

en: Detect if tar is part of the extension
et: Tuvasta kas tar on osa faililaiendist.

en: Fields to be included as links.
et: Kuvada väljad linkidena.

en: Changed year + month
et: Muudetud aasta ja kuu

en: Changed year
et: Muudetud aasta

en: Changed month
et: Muudetud kuu

en: Changed day
et: Muudetud päev

en: Changed week
et: Muudetud nädal
