Views (7.x-3.16) - en to jv translation catalogue (258 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: approve
jv: ditrima

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Replies
jv: Balesan

en: Last Post
jv: Kiriman pungkasan

en: Closed
jv: Ditutup

en: List
jv: Daftar

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: footer
jv: bilah suku

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: For
jv: Kanggo

en: Tags
jv: Tautan

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Version
jv: Versi

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Block settings
jv: Setelan blok

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Hierarchy
jv: Hirarki

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Book
jv: Buku

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: settings
jv: setelan

en: Node ID
jv: ID Node

en: header
jv: irahan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: Core
jv: Inti

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: Views
jv: View

en: Access
jv: Akses

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Display
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Theme
jv: Tema

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Picture
jv: Gambar

en: Mail
jv: Surat

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Promoted
jv: Promosikna

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Error
jv: Salah

en: Options
jv: Opsi

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Separator
jv: Watesan

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: All
jv: Kabèh

en: Access log
jv: Log akses

en: Active
jv: Aktif

en: Year
jv: Tahun

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Override title
jv: Tumpuki judhul

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Display links
jv: Tudhuhna pranala

en: Page
jv: Kācā

en: Pager ID
jv: ID Pager

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Module
jv: Modul

en: Selected
jv: Kepilih

en: Aggregator category
jv: Kategori agregator

en: Aggregator feed
jv: Pasokan agregator

en: Aggregator item
jv: Item agregator

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Score
jv: Skor

en: Published
jv: Dipacak

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Log message
jv: Pesen log

en: Session ID
jv: ID sesi

en: File ID
jv: ID berkas

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Vocabulary ID
jv: ID vokabulari

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Term name
jv: Jeneng term

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Average
jv: Rerata

en: Count
jv: Jumlah

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: Advanced
jv: Mahir

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Caching
jv: Tembolok

en: Month
jv: Wulan

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Recent posts
jv: Kiriman pungkasan

en: Recent posts for %1
jv: Kiriman pungkasan kanggo %1

en: Day
jv: Dina

en: Table
jv: Tabel

en: Other
jv: Liyané

en: Align
jv: Rata

en: Basic
jv: Dasar

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Role
jv: Parāgā

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Case
jv: Kasus

en: Users
jv: Panganggo

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Both
jv: Karone

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Order
jv: Urutan

en: Recent comments
jv: Daftar Komèntar anyar

en: Profile
jv: Profil

en: Term description
jv: Katrangan tetembungan

en: Operation
jv: Operasi

en: reply
jv: mbalesi

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Full text
jv: Teks lengkap

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Parent term
jv: Induk tetembungan

en: revert
jv: balékna

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Unformatted
jv: Tanpa formatan

en: New comments
jv: Komèntar anyar

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: @min and @max
jv: @min lan @max

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Decimal
jv: Desimal

en: Precision
jv: Ketepatan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Space
jv: Spasi

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: <Any>
jv: <Sembarang>

en: Aggregator
jv: Pengepul

en: Context
jv: Konték

en: Taxonomy vocabulary
jv: Taksonomi vokabulari

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Default order
jv: Préntah gawan

en: Or
jv: Utāwā

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: The size of the file.
jv: Ukuran berkas.

en: No fields available.
jv: Ora ānā field sing cumawis.

en: Broken/missing handler
jv: Handler rusak/ilang

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Feed ID
jv: ID Feed

en: The title of the comment.
jv: Judhul komèntar.

en: Comment count
jv: Jumlah komèntar

en: Poll
jv: Poling

en: Views today
jv: Tampilan dinā iki

en: contact
jv: kontak

en: Display even if view has no result
jv: Tudhuhna saknajan ora ānā hasilé

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Popular content
jv: Konten populer

en: Content translation
jv: Terjemahan kontén

en: Item ID
jv: ID Item

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.

en: <No value>
jv: <Ora ana biji>

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument

en: Cancel account
jv: Batalaké akun

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
jv[0]: Sampéyan kudu nglebokaké sak orané siji tembung kunci sing nganggo 1 karakter utawa luwih.
jv[1]: Sampéyan kudu nglebokaké sak orané siji tembung kunci sing nganggo @count karakter utawa luwih.

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
jv: Judul kanggo area iki sing arep ditudhuhna kanggo pengaturan

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
jv[0]: @count , diloncati @skip
jv[1]: @count iji, diloncati @skip

en: @count item | @count items
jv[0]: @count iji
jv[1]: @count iji

en: Asc
jv: Urut Maju

en: HTML element
jv: Elemen HTML

en: Display | Displays
jv[0]: Tampilan
jv[1]: Tampilan-tampilan

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
jv[0]: @count iji, diloncati @skip
jv[1]: Kaca, @count iji, diloncati @skip

en: @count item | Paged, @count items
jv[0]: @count iji
jv[1]: Kaca, @count iji

en: @group (historical data)
jv: @group (sejarah data)

en: -Select-
jv: -Pilih-

en: Date in the form of CCYYMMDD.
jv: Tanggal nang format CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
jv: Tanggal nang format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
jv: Tanggal nang format YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
jv: Tanggal nang format MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
jv: Tanggal nang format DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
jv: Tanggal nang format WW (01 - 53).
