Views (7.x-3.17) - en to lo translation catalogue (16 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Recent comments
lo: ຄໍາເຫັນຜ່ານມາ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ
