Views (7.x-3.17) - en to sl translation catalogue (171 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: enabled
sl: omogočeno

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: approve
sl: odobri

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Last Post
sl: Zadnja objava

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Tags
sl: Oznake

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Field
sl: Polje

en: header
sl: glava

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: Core
sl: Jedro

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Node
sl: Vozlišče

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Selected
sl: Izbrano

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Month
sl: Mesec

en: System
sl: Sistem

en: node
sl: vozlišče

en: Recent posts
sl: sveže objave

en: Table
sl: Tabela

en: Basic
sl: Osnovno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Filters
sl: Filtri

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Position
sl: Položaj

en: Profile
sl: Profil

en: reply
sl: odgovori

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: comments
sl: komentarjev

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: revert
sl: povrni

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Image gallery
sl: Galerija slik

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Rearrange
sl: Preuredi

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: Context
sl: Kontekst

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: Or
sl: Ali

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: and
sl: in

en: field
sl: polje

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica

en: - Any -
sl: - Vse -

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Poll
sl: Anketa

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: Content translation
sl: Prevod vsebine

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba
