Views (7.x-3.18) - en to os translation catalogue (61 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: approve
os: разы дæн

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: Closed
os: Æхгæд

en: List
os: Номхыгъд

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Tags
os: Тегтæ

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Version
os: Верси

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Center
os: Центр

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Book
os: Чиныг

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у

en: Core
os: Астæумагъз

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
